BOP HIZLA İŞLİYOR !


Cevat NAS

Cevat NAS

25 Kasım 2015, 12:55

ABD, Türkiye'nin başına bela olan PKK terörünü el altından körüklerken, silah desteği de sağlayıp, ülkemiz içinde ajanları sayesinde tahribatlarına devam ediyor. İyi bir dost ve müttefik pozları vererek Rusya'ya karşı sınır karakolluğunda Türkiye maalesef eskiden beri kullanılıyor. BOP eş başkanlığı ile görevlendirilen Türkiye sayesinde, birileri iç siyasete , güya ABD'ye dikleniyormuşçasına ,bir kaç beyanat verilip, milletin gazı alınıyor. Nasıl olsa halkın yarısı da tepedekilere biat ediyor

Dolayısı ile her zaman olduğu gibi Türkiye , ABD isteklerini kuzu kuzu yapmaya devam ediyor.Tıpkı "One Minute"den hemen sonra İsrail ile artan ekonomik işbirliğimiz gibi,ABD bize ne kadar ihanet ederse etsin,ABD ' nin her dediğini yapmak sanki bizim boynumuzun borcuymuşcasına,Türkiye ABD'nin arka bahçesi olduğu artık tamamen ortada...Şimdiki erk ise , sen kalk bu halinle iç siyasette verim almak için ,zaten yat dersen yatmaya hazır olan yüzde ellikler ağzından çıkana bakıyor,her şeye kabul. Birde Fatihayı okudun mu ortam cep de keklik babından. Nefes alman ABD'nin elindeyken kalkıp Ortadoğu'nun ağabeyliğine soyunmak da neyin nesi!

İslam ülkelerinin dizaynı için kendine rol biç. Buna kara kargalar dahi gülmez mi? ABD oradan sana bön bön bakarken,seninde ona elin mahkumken ,ne ağabeyliği,ne Ortadoğu'nun dizaynı? Türkiye'nin şu an yaptığı , BOP kapsamında ABD , İsrail ve Siyonizme kölelik etme hizmetidir.Zaten bunca İslam ülkesi ABD nin kucağına oturmuş,İngiliz oyunlarının tarihten beri hamisi olmuş,siz hangi İslam Ülkeleri patronluğundan bahsediyorsunuz? Zaten İslam nizamı kurma uğraşının 13 yıldır esamesi dahi kalmadı, böyle sözler artık duymuyoruz,iddia edip savunanlar ise iktidar olanların dışında sadece ferdi cılız bir çığlıktan ibaret..

Bunca İslam Ülkesi kan revan içinde iken ,izlenilen yanlış politikalar yüzünden ,güneyimiz de ABD'nin istediği piyon Ermeni cibilliyetli sözde Kürdistan kurulmuş,bu sayede Irak ve Ortadoğu petrolleri İsrail ve ABD'nin havuzlarına akmaya devam ediyor ve etmeye devam edeceği de ortada.

Suriye'ye planlanan kara harekatı meselesinde açıkça görülmektedir ki ABD Vietnam'daki eski tecrübeleri yaşamak istemiyor. ABD, askerlerinin kol ve bacaklarının kopmaması gerektiğini, anlamış durumunda. ABD,ölen askerlerin ailelerine bu askerlerin durumunu izah yapamadığını belirterek, ABD'nin Suriye'de kara operasyonuna katılmayacağını belirten Obama, Türkiye'yi ve Fransa'yı kara harekatına zorlamaktadır.

Obama, BOP için, Büyük İsrail için ben değil sen bedel öde, benim askerim değil, seninki ölsün, benimkinin değil seninkinin ayağı kopsun mesajı vermektedir.

Bizimkiler de taşeronlukta o kadar sadık ki, sonuç ne olursa olsun biz misyonumuzu yerine getiririz duruşundalar.

Bu durumda her şey BOP projesi kapsamında tıkır tıkır işlerken Türk'e düşman ne kadar unsur varsa,Suriye de Türkmen Dağında yaşayan Türkmenlerin üzerine çullanmışlar. Günlerdir Rus'u da ,İran'ı da ve diğerleri de bir avuç Türkmen'i katlediyorlar. Ülkemizdeki güçlü, Orta doğuyu dizayn edeceğim diyen bu iktidar beyanattan öteye geçemiyor. Mısırlı Esmalara gösterilen ilginin zerresi ,Türkmenlere sahiplik için ne iktidarda ,nede iktidara oy veren cenahta yok. Ülkücü camiadan başka sesi çıkan kimseler yok.Hani o cami önlerinden kükreyen kalabalıklar? Yoksa Türkmen insan değil mi ?Yoksa Türkmen'i Müslümandan saymıyor musunuz?

Yoksa , Türkmen Dağındaki bir avuç Türkmen BOP'ne engel mi? Işid'e tırlarla giden silahlar yakalanınca ,hemen siyasi manevra ile onlar Türkmenlere gidiyordu deyip, oyun içinde oyun oynayanlar, Türkmen cephesi de diyor ki ; ''Bize yardım,silah gelmedi'', buna ne dersiniz? Suriye ve Türkmen Dağı meselesinde , Türkiye yine kullanılmış ve oyuna getirilmiştir. Olan her gün katledilen Türkmenlere ve Müslümanlara olmaktadır. Ölenler onlardır. BOP projesini uygulayanlara ,onların askerlerine ,halklarına hiç bir şey olmamaktadır.

Allah ,Türk Milleti'ni ve İslam Alemini Bütün Kötülüklerden Korusun.Amin...

Saygılarımla...
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.