Donald Trump: Erdoğan 13 Kasım'da konuğum olacak

ABD Başkanı Trump, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 13 Kasım'da ABD'yi ziyaret edeceğini bildirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman ABD'ye gidecek? Trump Türkiye'ye nasıl gözdağı verdi?

Donald Trump: Erdoğan 13 Kasım'da konuğum olacak
Donald Trump: Erdoğan 13 Kasım'da konuğum olacak Editör
ABD Başkanı Donald Trump, yine Twitter üzerinden paylaştı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 13 Kasım'da ABD'yi ziyaret edeceğini açıkladı.

"Türkiye F-35'lerin çelik gövdesini yapıyor"

Trump, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Birçokları Türkiye'nin ABD'nin büyük bir ticari ortağı olduğunu unutuyor. Türkiye, F-35'lerin çelik gövdesini yapıyor. Aynı zamanda İdlib'de çok sayıda hayatın kurtarılmasında bana yardım ettiler." değerlendirmesinde bulundu.

Donald Trump, ricası üzerine ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'ın evine sağ salim geri döndüğünü belirterek, "Aynı zamanda hatırlayın, daha da önemlisi Türkiye, NATO'nun itibarı olan önemli bir üyesi. O (Erdoğan) 13 Kasım'da konuğum olarak ABD'ye geliyor." ifadesini kullandı.

<<Donald Trump'tan Türkiye'ye gözdağı

<<Donald Trump'ın Twitter'daki Türkiye mesajları

 

Trump Türkiye ye nasıl gözdağı verdi Erdoğan ne zaman ABD'ye gidecek erdogan 13 kasım da amerika da trump tan Andrew Craig Brunson mesajı trump tan f-35 türkiye açıklaması trump ın twitter mesajları
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti