Dizi

12.11.2013 O Ses Türkiye izle, Tuğçe kendigelen seyret, tüm yarışmacıların performansı burada! (12 Kasım Cumartesi)

O Ses Türkiye 12 Kasım 2013 performansları izle,O Ses Türkiye yeni bölüm izle,O Ses Türkiye son bölüm tek parça izle,O Ses Türkiye son bölüm HD izle,o ses türkiye canlı izle,star tv,14.bölüm fragmanı,hadise izle,STAR TV O SES.

12 Kasım 2013 16:49
-A

+A

Acun'un yapımcılığını üstlendiği birbirinden renkli yarışmacıların ve jüri üyelerinin olduğu Yetenek O Ses Türkiye, 12 Kasım 2013 tarihli programı bugün Star TV ekranlarında olacak. Yetenek Sizsiniz Türkiye ile büyük bir çıkış yakalayan O Ses Türkiye'de bu akşam yine birbirinden yetenekli ses, arkası dönük jüri ve milyonlarca izleyicinin karşısında terleyecek. Hadise'nin muzırlıkları, Murat Boz'un mimikleri ve Hülya Avşar'ın kaprisleri, Mustafa Sandal'ın karizması ve Athena Gökhan'ın cool'uğu ile yine izleyicilere süper bir akşam yaşatacak. O Ses Türkiye 12 Kasım izle, O ses Türkiye canlı izle, O ses Türkiye lokantacı hasan'ın opera performansını izle, star canlı izle, o ses türkiye performansları, HD izle, O Ses Türkiye 12.11.2013.

Tuğçe Gendigelen'in herkesi büyüleyen performansı!

11 Kasım 2013 O ses Türkiye'de tüm jüriyi büyüleyen 23 Yaşındaki Tuğçe Gendigelen, sesi ve sahne performansıyla herkesin beğenisini kazandı.O Ses Türkiye'de (12 Kasım 2013 Pazartesi) Neler Olacak?

O Ses Türkiye tüm hızıyla bu akşam da devam ediyor. Müthiş performansların sergilendiği yarışmada, Athena Gökhan ve Murat Boz esprileriyle tüm stüdyoyu kahkahalara boğuyor. 

12 KASIM 2013 O SES TÜRKİYE FRAGMANIYarışmacı Hasan ise herkesin beklediğinin aksine Gokhan'ı seçerek herkes sürpriz yaptı

İşte O Performans

 

O ses türkiye son bölüm izle, o ses türkiye canlı izle, O Ses Turkiye 12.11. 2013 Tek Parca izle O Ses Turkiye izle, O Ses Turkiye seyret, O Ses Turkiye ...

Yarışma tarihinin en renkli jürileri
O Ses Türkiye, 3. Sezonunu yaşarken şimdiye kadarki en iyi jüri üyelerinden oluşuyor. Özellikle Hadise ve Murat Boz arasındaki şakalaşmalar herkesi gülmekten kırıp geçiriyor.

O ses Türkiye'de bu sezon Hadise'nin Murat Boz ile ilişkisi programa damga vuruyor. Her hafta bir hadise yapan Hadise bu hafta Murat Boz'a bakalım ne yapacak... Hadise ile Murat Boz arasında aşk var mı? 
Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku