Ahmet Nur Çebi: Özlediğimiz Beşiktaş'a kavuşmak için çalışacağız

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, özlenen Beşiktaş'a kavuşmak için var güçleriyle çalışacaklarını Beşiktaş'ın Kasım ayı sayısında açıkladı haberi internetajans'da.

Ahmet Nur Çebi: Özlediğimiz Beşiktaş'a kavuşmak için çalışacağız
Ahmet Nur Çebi: Özlediğimiz Beşiktaş'a kavuşmak için çalışacağız Editör
Siyah-beyazlı kulübün yeni başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş dergisinin kasım ayı sayısına ilk yazısını yazdı. Yazısına "Sevgili Beşiktaş Ailem" sözleriyle başlayan Çebi, yepyeni bir yola çıktıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Bu zorlu ama bir o kadar da onurlu yürüyüşte yönetim kurulundaki arkadaşlarımla birlikte kollarımızı sıvadık. Bir aydan kısa sürede hazırlandığımız seçimde, mümkün olduğunca açık ve net bir şekilde kendimizi ifade etmeye çalışırken bir yandan da içinde bulunduğumuz durumu tespit edip çalışmalarımızı tamamlamıştık.

DİKKAT, İlginizi Çekebilir!

>>>Maraton nedeniyle 3 Kasım Pazar günü yollar kapanacak!

Tüm konuşmalarımda ısrarla altını çizdiğim gibi 21 Ekim 2019 itibarıyla Beşiktaş’ta yepyeni bir dönem başladı.

Bundan böyle kişilere bağlı yönetim modeli terk edilerek tüm dünyanın kabul ettiği çağdaş ve katılımcı yönetim anlayışını hakim kılacak ve Beşiktaş’ı en yukarılara taşıyacağız."

Kartal Yuvası için başlattıkları kampanyayla birlik ve beraberliklerini gösterdiklerini aktaran Çebi, "Ben yaklaşımını terk edip biz olma yolunda hızla yürüyeceğimiz bu süreçte, ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım sorumluluklarımızın farkındayız. Söz verdiğimiz, özlediğimiz Beşiktaş'a kavuşmak için var gücümüzle çalışacağız." ifadelerini kullandı.

 
Ahmet Nur Çebi nin kasım dergi yazısı beşiktaş dergisi kasım ayı Ahmet Nur Çebi den beşiktaş dergisine açıklama Ahmet Nur Çebi ne zaman başkan oldu Ahmet Nur Çebi
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti