Ceren Özdemir'in katil zanlısından kan donduran ifadeler: Daha fazla kişiyi öldürmek için tabanca bulmaya çalıştım

Ceren Özdemir'i öldüren Özgür Arduç, ilk ifadesinde Özdemir'i 4 kilometre takip edip katlettiğini, daha fazla kişiyi öldürmek için de tabanca bulmaya çalıştığını ifade etti haberi internetajans.com da.

Ceren Özdemir'in katil zanlısından kan donduran ifadeler: Daha fazla kişiyi öldürmek için tabanca bulmaya çalıştım
Ceren Özdemir'in katil zanlısından kan donduran ifadeler: Daha fazla kişiyi öldürmek için tabanca bulmaya çalıştım Editör

Ordu'nun Altınordu ilçesinde, 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Ceren Özdemir'i bıçaklı saldırı sonucu öldüren ve sorgusunda suçunu itiraf eden zanlı, ilk ifadesinde, Özdemir'i yaklaşık 4 kilometre takip ettiğini, çantasını almak isteğini, bu sırada başka birilerini görmesi üzerine panikleyerek çantayı alamadan bıçakladığını söyledi.

Altınordu ilçesinde, 3 Aralık Salı günü Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Ceren Özdemir'in öldürülmesinin ardından, kamera kayıtlarının incelenmesi, teknik ve analiz çalışmaları neticesinde yakalanan şüpheli Özgür Arduç, ifadesinde cinayeti bir iş yerinden çaldığı bıçakla gerçekleştirdiğini belirtti.

Zanlı, cezaevinden izinli olarak çıktığını ve geri dönmediğini de belirterek, bu süreçte inşaatlarda kalarak gününü geçirdiğini aktardı.

Cezaevine dönmediği günlerde bir alışveriş merkezinden alarmlarını söktüğü kıyafetler ve yine bazı iş yerlerinden de yiyecek çaldığını söyleyen şüpheli, bıçakla öldürdüğü Ceren Özdemir'i daha önce hiç tanımadığını ifade etti.

Cinayet günü Ceren Özdemir'i yaklaşık 4 kilometre takip ettiğini anlatan zanlı, çantasını gasbetmeyi düşündüğü Özdemir'in kendisinden güçsüz olduğunu değerlendirip, evine kadar izlediğini belirtti.

Şüpheli, evin önüne geldiğinde camda birisini gördüğünü ve panikleyerek Özdemir'e bıçakla saldırdığını ve çantasını da bu panikle alamadığını ileri sürdü.

Özgür Arduç'un, daha önce de birilerini öldürmek için planlar yaptığını, özellikle güçsüz olan kadınları seçtiğini, bazı kadınları takip ettiğini, ancak bu kişilerin kalabalığa karışmasından dolayı cinayeti gerçekleştiremediğini söylediği öğrenildi.

Zanlının, ifadesinde, daha fazla kişiyi öldürmek için tabanca bulmaya çalıştığını ancak parası olmadığı için tabanca alamadığını iddia ettiği kaydedildi.

+ Ceren Özdemir'in katil zanlısı suçunu itiraf etti

++ Öldürülen Ceren Özdemir'in katil zanlısı adliyeye sevk edildi

ceren özdemir in katil zanlısı yakalandı mı özgür arduç mu katil zanlısı özgür arduç mu Ceren özdemir i öldürdü özgür arduç Ceren i nasıl öldürdü cinayet zanlısı ceren i nasıl öldürdüğünü anlattı ceren özdemir neyle öldürüldü
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti