Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal: Takım tepkisiz kaldı, sorumluluk benim

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, takım tepkisizliğinin sorumluluğunu kendi üzerime alıyorum. Takıma bunu nasıl öğreteceğimize de yarın başlayacağız haber detayı internetajans da.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal: Takım tepkisiz kaldı, sorumluluk benim
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal: Takım tepkisiz kaldı, sorumluluk benim Editör
Fenerbahçe Teknik Direktör Ersun Yanal, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, sezon başından beri oynamak istedikleri bir formatları olduğunu ve bugün çok iyi oynadıklarının söylenemeyeceğini belirtti.

Sivasspor maçında altını çizmesi gereken çok önemli bir şey olduğunu aktaran ve oyuncularının tepkisizliğini eleştiren Yanal, şöyle konuştu:

"Demek ki Fenerbahçe'de oynayan arkadaşlarımıza bunu öğretememişiz. Fenerbahçe oynarken bu tepkiyi her maçta, sonuç ne olursa olsun, rakip kim olursa olsun göstermeliydi. Bugün bunu gösteremedik. Çok net söyleyeyim, başta ben olmak üzere, Fenerbahçe'ye zarar gelmesini engelleyecek her türlü tedbiri alırız. Bugünkü maçın skoru, özetle bu tepkisizliğin sonucunda oluştu."

Deplasmandaki puan kayıpları nedeniyle öz eleştiri yapıp yapmadığının sorulması üzerine Yanal, "Bunu biraz önce anlattım. Bu tepkisizliği gösteremeyiz. Fenerbahçe nerede oynarsa oynasın. Bir hafta önce tepkiyi gösterdik, bu hafta yine gösteremedik. Bu problemi çözmek zorundayız. Pas oyununu, geçiş oyununu kötü oynayabilirsiniz ama tepkisiz kalamazsınız. Bu tepkisizliğin sorumluluğunu kendi üzerime alıyorum. Takıma bunu nasıl öğreteceğimize de yarından itibaren başlamak istiyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

ersun yanal sivasspor maçı sonrası ne dedi ersun yanal sivas maçı sonrası sorumluluğu aldı ersun yanal neden sivas maçında kötü oynadıklarını açıkladı ersun yanal sivas maçı sonrası oyuncularını korudu ersun yanal istifa edec
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti