Fevzi Gandur Logistics'in yeni genel müdürü Devlet Kudat

Fevzi Gandur Logistics'in Yurt içi Lojistik'ten sorumlu Genel Müdürü lojistik sektörünün deneyimli isimlerinden Devlet Kudat atandı haber detayı internetajans.com da.

Fevzi Gandur Logistics'in yeni genel müdürü Devlet Kudat
Fevzi Gandur Logistics'in yeni genel müdürü Devlet Kudat Editör

Türkiye'nin en iyi işverenlerinden* ve lojistik sektörünün köklü şirketlerinden Fevzi Gandur Logistics, yönetici kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Şirketin Yurt içi Lojistik Genel Müdürü olarak Devlet Kudat atandı.

1991 yılında Kara Harp Okulu Makine Mühendisliği'nden Ulaştırma Subayı olarak mezun olan Kudat, 1991-2012 tarihleri arasında TSK ve NATO bünyesinde; Türkiye, Avrupa ve Afganistan'da Lojistik ve Ulaştırma Subayı olarak görev yapmıştı.

Özel sektörde Netlog, Omsan, Solmaz ve Alışan Lojistik firmalarının yurt içi lojistik departmanlarında üst düzey görevlerde bulunan Kudat, Bilgi Üniversitesi'nde İşletme (MBA) ve Beykent Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisansını tamamlamıştı.

Devlet Kudat, aynı zamanda ÜDY belgesine sahiptir.

*Fevzi Gandur Logistics, 2017 ve 2018 yıllarında Great Place To Work Enstitüsü tarafından Türkiye'nin en iyi işverenlerinden biri seçilmiştir.

Fevzi Gandur Logistics in genel müdürü kim Devlet Kudat hangi şirketin genel müdürü Devlet Kudat hangi şirkete geçti Devlet Kudat kimdir nereli Great Place To Work Enstitüsü
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti