Murat Cemcir 'Baba Parası' filminde 30 yıl yaşlandı

Yeni yılda vizyona girecek 'Baba Parası'nın hem baba hem de çapkın oğlu Niyazi'yi canlandıran başrol oyuncusu Murat Cemcir 30 yıl yaşlandırıldı haber detayı internetajans da.

Murat Cemcir 'Baba Parası' filminde 30 yıl yaşlandı
Murat Cemcir 'Baba Parası' filminde 30 yıl yaşlandı Editör

'Yaşlılık Zor Zanaat'

Baba Parası'nda 30 yıl yaşlanan Murat Cemcir'in makyajı büyük ilgi gördü!

Yeni yılla birlikte tüm Türkiye'de vizyona girecek 'Baba Parası'nın hem baba hem de çapkın oğlu Niyazi'yi canlandıran başrol oyuncusu Murat Cemcir, büyük ilgi gören makyaj haberlerinin ardındaki bir gerçeğe dikkat çekti.

Sanatçı, öncelikle kendisini otuz yıl yaşlı gösteren makyaj çalışması için birçok kişinin büyük bir emek verdiğini ifade etti.

"Aynı sette hem baba hem oğul olmayı şöyle bir an gözünüzün önüne getirin. Bir rolden sıyrılıp tamamen zıt bir karaktere bürüneceksin. Kolay iş değil. Hazırlık sürecinde kamera arkası ekibe büyük iş düşüyor" diyen Cemcir, Sözlerini şöyle sürdürdü;

İşlerimiz tarihe mal oluyor

'Bu işte çalışan ve disiplinli davranan başarılı olur. Sonuçta geleceğe bir mesaj bırakıyoruz. Bu filmler tarihe kalıyor. Yaptığımız iş kim bilir daha kaç kez tekrar tekrar izlenecek. Titizlikle çalışıyoruz, inşallah..''

Selçuk Aydemir imzalı Baba Parası'nda Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Giray Altınok, Ayhan Taş ve Osman Alkaş rol alıyorlar.Baba Parası 1 Ocak'ta seyirciyle buluşacak.

Yönetmen Selçuk Aydemir

Komedi türü filminin yönetmen koltuğunda "Ailecek Şaşkınız", "Çalgı Çengi", "Düğün Dernek" gibi filmlere imza aran Selçuk Aydemir oturmakta.

BABA PARASI Filmin konusu

Merakla beklenen Baba Parası'nda Ahmet Kural, ölen babasının mirasının peşine düşen ve bu uğurda üvey annesiyle kıyasıya bir mücadele içine giren Kıbrıslı Selim rolünde yer alıyor. Filmin konusu komedi ve aksiyonu beraberinde işliyor. 'Para size arkadaş satın alamaz ama daha kaliteli düşmanlar getirebilir” ekseninde dönüyor.

 

para babası filminin oyuncuları kimler para babası filmi ne zaman vizyona giriyor girecek para babası filminin konusu nedir para babası filminde murat cemcir hangi rolde para babası filminde ahmet kural hangi rolde
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti