Meteoroloji'den Flaş Uyarı: Çok Kuvvetli Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son tahminlere göre: Tüm şehirlerde bu gece yarısından itibaren şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak geliyor haberi internetajans.com da.

Meteoroloji'den Flaş Uyarı: Çok Kuvvetli Geliyor
Meteoroloji'den Flaş Uyarı: Çok Kuvvetli Geliyor Editör

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son tahminlere göre, İzmir, Manisa ve Çanakkale ile Balıkesir'in batı ilçelerinde, gece saatlerinden sonra kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak olacağı tahmin ediliyor.

Muğla ve Aydın' bu gece saatlerinden sonra yerel olarak şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.

Antalya'da yarın sabah saatlerinden, Mersin'de öğle saatlerinden itibaren etkisini arttıracak sağanak ve gök gürültülü sağanak, salı günü akşam saatlerine kadar Antalya merkez ve batısında kuvvetli, Antalya'nın doğu ilçeleri ile Mersin'de yerel olarak şiddetli olması bekleniyor.

İç Anadolu, Karadeniz ve Akdeniz bölgelerinde, yarın güney yönlerden kuvvetli rüzgar ve fırtına, yüksek ve dağlık kesimlerde kuvvetli fırtına eseceği ve salı gününe kadar etkisi devam edeceği tahmin ediliyor.

Vatandaşların ve yetkililerin, söz konusu bölge ve illerde görülecek rüzgar, fırtına ve sağanak sebebiyle sel, su baskını, yıldırım, soba ve doğal gaz kaynaklı zehirlenme, ağaç veya direklerin devrilmesi, çatı uçması, hortum ve ulaşımda aksama gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son tahminlere göre kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak sağanak ve gök gürültülü sağanak şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dayının ağda ile imtihanı böyle olur, gülme garantili
Dayının ağda ile imtihanı böyle olur, gülme garantili
4 yıl geçti, AB göçmen mutabakatında sözünü tutmadı
4 yıl geçti, AB göçmen mutabakatında sözünü tutmadı