Fatih Terim ve Ahmet Nur Çebi PFDK'lık Oldu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'i Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk edildi. Detaylar internetajans.com da.

Fatih Terim ve Ahmet Nur Çebi PFDK'lık Oldu
Fatih Terim ve Ahmet Nur Çebi PFDK'lık Oldu Editör

TFF Hukuk Müşavirliği, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'i  PFDK'ya sevk edildi.

TFF'den yapılan açıklama, Fenerbahçe ile oynanan derbi maç sonrası sportmenliğe aykırı açıklamalarından dolayı Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ile siyah-beyazlı yöneticiler Adnan Dalgakıran ve Erdal Torunoğulları'nın, Süper Lig'de Göztepe'ye konuk olan Galatasaray'da da teknik direktör Fatih Terim'in yine aynı gerekçeyle tedbirsiz olarak PFDK'ya sevk edildikleri belirtildi.

Derbi maçta Fenerbahçe'nin çirkin ve kötü tezahürat, merdiven boşlukları boş bırakılmaması, talimatlara aykırı hareket, Beşiktaş'ın da çirkin ve kötü tezahürat, saha olayları, merdiven boşlukları boş bırakılmaması sebepleriyle disipline gönderildi.

Yapılan Açıklamada, Göztepe Kulübünün talimatlara aykırı hareket, Demir Grup Sivasspor'un ise saha olayları sebebiyle PFDK'ye sevk edildi.

TFF Hukuk Müşavirliği Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi PFDK Türkiye Futbol Federasyonu TFF Fenerbahçe Galatasaray teknik direktör Fatih Terim Derbi maç
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti