PFDK Ahmet Nur Çebi ve Fatih Terim için kararını verdi

TFF Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Beşiktaş Kulübü Başkanı Çebi ve Galatasaray Teknik Direktörü Terim için kararını verdi haberinin detayı internetajans.com da.

PFDK Ahmet Nur Çebi ve Fatih Terim için kararını verdi
PFDK Ahmet Nur Çebi ve Fatih Terim için kararını verdi Editör
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim için ceza tayinine yer olmadığına hükmetti. 

TFF'nin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Hukuk Müşavirliği tarafından PFDK'ye sevk edilen isimlerden, Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı yöneticiler Adnan Dalgakıran ve Erdal Torunoğulları ile Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e ceza verilmedi. 

Disiplin kurulunun çeşitli ihlallerden dolayı Fenerbahçe'ye 250 bin, Beşiktaş'a 94 bin, Göztepe ve Demir Grup Sivasspor'a 24'er bin lira ceza uyguladığı aktarıldı.

Kurulun ayrıca, Demir Grup Sivasspor ve Beşiktaş'a misafir takım olduğu, Fenerbahçe'nin ise ev sahibi olduğu 1 müsabakada bazı taraftarlarının elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesine hükmettiği paylaşıldı.

TFF'nin resmi web sitesi https://www.tff.org/ ziyaret edebilirsiniz.

PFDK Ahmet Nur Çebi ve Fatih Terim e ceza verdi mi Ahmet Nur Çebi ve Fatih Terim pfdk dan ceza aldı mı p26 aralık pfdk dan ceza alan takımlar tff resmi web sitesi fatih terim pfdk dan ne ceza aldı
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti