ÖSYM'den TUS ve STS'ye girecek adaylara saat uyarısı

24 Şubat Pazar günü yapılacak 2019-TUS 1. Dönem ve 2019-STS Tıp Doktorluğu 1. Dönem sınavları için ÖSYM adaylara saat uyarısında bulundu.

ÖSYM'den TUS ve STS'ye girecek adaylara saat uyarısı
ÖSYM'den TUS ve STS'ye girecek adaylara saat uyarısı Editör
ANKARA (AA) - Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin (ÖSYM) Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruda, 24 Şubat'ta uygulanacak 2019-TUS (1. Dönem) Temel Tıp Bilimleri ve 2019-STS Tıp Doktorluğu 1. Aşama sınavında adayların saat 10.00'dan sonra sınav binalarına alınmayacağı hatırlatıldı. 

Duyuruda ayrıca 2019-TUS (1. Dönem) Klinik Bilimleri Testi ve 2019-STS Tıp Doktorluğu 2. Aşama sınavlarında da adayların saat 14.30'dan sonra sınav binalarına alınmayacağı uyarısı yapıldı.

Adayların, sınava giriş belgesi ile nüfus cüzdanı, T.C. kimlik kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaportlarını yanlarında bulundurmaları gerekecek. Türk vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait Mavi Kartlar, pasaportları bulunmayan KKTC vatandaşlarının fotoğraflı ve kimlik numaralı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kimlik kartı da kimlik belgesi olarak kabul edilecek.

 
osym merkezi nerede Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi twitter hesabı nedir Klinik Bilimleri Testi ne zaman Tıp Doktorluğu 2. Aşama sınavları ne zaman Temel Tıp Bilimleri sınavı ne zaman 24 şubatta tus sınavı tus sonuçları s
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti