Uluslararası Avrasya Kitap Festivali sona erdi

İBB ve BasYayBir işbirliği ile düzenlenen ve Anadolu Ajansı'nın global iletişim ortağı olduğu "1. Uluslararası Avrasya Kitap Festivali", son gününde kitapseverler tarafından yoğun ilgi gördü.

Uluslararası Avrasya Kitap Festivali sona erdi
Uluslararası Avrasya Kitap Festivali sona erdi Editör
İSTANBUL (AA) - İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Basın Yayın Birliği (BasYayBir) iş birliğiyle düzenlenen, Anadolu Ajansı'nın global iletişim ortağı olduğu "1. Uluslararası Avrasya Kitap Festivali", son gününde yoğun ilgi görüyor.

Güzel hava ve hafta sonunu fırsat bilen kitapseverler, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'ndeki fuarı geziyor. 

Kültür ve Turizm Bakanlığı, TRT, İstanbul Ticaret Odası ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da desteklenen festival kapsamında birçok yazar, imza günü programlarında kitapseverlerle bir araya geliyor. 

Aralarında İlber Ortaylı, Adem Özköse, Pelin Çift, Tufan Gündüz, Ahmet Maraşlı, Sevil Turan, Abdullah Yıldız, Serdar Tuncer, Taha Kılınç ve Vehbi Vakkasoğlu'nun da bulunduğu yazarlar, sevenleriyle sohbet etti ve fotoğraf çektirdi.

Mustafa Kutlu'nun "Onur Yazarı" olduğu, "Bir Uzun Hikaye" temalı festival kapsamında ayrıca, gün boyu gerçekleştirilen söyleşi programlarına farklı yazarlar konuk oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi nerede Basın Yayın Birliği nedir Uluslararası Avrasya Kitap Festivali ne zaman başladı bitti Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi nerede nasıl gidilir Pelin Çift avrasya kitap fuarında İlber Ortayl
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın en uzun mesafeli aktarmasız uçuşu gerçekleştirildi
Dünyanın en uzun mesafeli aktarmasız uçuşu gerçekleştirildi
Beşiktaş'ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi oldu
Beşiktaş'ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi oldu