Erdoğan, Mavi Vatan 2019 Tatbikatı'na katılanlara başarı diledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bartın Valiliği ziyareti sırasında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile telefon görüşmesi yaptı. Görüşme esnasında Mavi Vatan 2019 Tatbikatı'na katılan mürettebata başarı dileklerini iletti.

Erdoğan, Mavi Vatan 2019 Tatbikatı'na katılanlara başarı diledi
Erdoğan, Mavi Vatan 2019 Tatbikatı'na katılanlara başarı diledi Editör
ANKARA (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından Karadeniz, Ege ve Akdeniz'de aynı anda icra edilen "Mavi Vatan 2019 Tatbikatı"na katılan mürettebata başarılar diledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bartın Valiliği ziyareti sırasında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile telefonda görüştü.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın görüşmede, "Şu anda 5 fırkateynimiz zatıalinizin emirlerini almaya hazırlar." şeklindeki sözleri üzerine Erdoğan, "Mavi Vatan 2019 Tatbikatı"na katılan tüm mürettebata başarı dileklerini iletti.

Erdoğan, şunları kaydetti:

"Barbaros Hayrettin'den bugüne kadar denizlerdeki hakimiyetimizin artarak devamı noktasında da kendilerinin (Deniz Kuvvetleri Komutanlığı) bu konudaki başarılarını, kararlılığını hep izledik, izliyoruz.

Tersanelerimizde şu anda inşa etmekte olduğumuz fırkateynlerimizle inanıyorum ki denizlerde çok daha güvenle seyir halinde olacağız. Tebrik ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum."

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı nerede Mavi Vatan 2019 Tatbikatı ne zaman başladı bitti Milli Savunma Bakanı kim oldu Hulusi Akar kimdir nereli Recep Tayyip Erdoğan nereli bartın valisi kim oldu Mavi Vatan 2019 nerede
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti