Ahmet Kaya’nın abisi Mustafa Kaya'dan 11 şarkılık albüm

Ahmet Kaya’nın abisi Mustafa Kaya, 25 yıllık aradan sonra müzik dünyasına döndü ve “Zor Yıllar” isimli 11 şarkılık albümüyle bir anda dikkatleri üzerine çekti.

Ahmet Kaya’nın abisi Mustafa Kaya'dan 11 şarkılık albüm
Ahmet Kaya’nın abisi Mustafa Kaya'dan 11 şarkılık albüm Editör

25 yıl sonra müziğe geri dönüş
Hayat müzik etiketiyle çıkardığı “Zor Yıllar” isimli 11 şarkılık albümüyle bir anda dikkatleri üzerine çeken Ahmet Kaya’nın abisi Mustafa Kaya, 25 yıllık aradan sonra müzik dünyasına döndü.

Albüme adını veren “Zor Yıllar” isimli eserin kardeşi Ahmet Kaya için yazılıp yorumladığını ifade eden usta yorumcu Mustafa Kaya, son günlerde çok konuşulan Ahmet Kaya filmi içinde konuştu.

Ben olmadan Ahmet Kaya filmi olmaz

Usta yorumcu Mustafa Kaya “Ahmet Kaya filmi ben olmadan olmaz, Ahmet’i en iyi tanıyan benim yaşadıklarını da bilenim, bana danışılmadan yapılacak olan Ahmet Kaya filmi mutlaka eksik kalır ve içinde yanlışlar barındırır.

Ahmet Kaya’yı benden iyi oynayacak bir oyuncuda yok, Ahmet’in bakışlarını, tepkilerini ve duygularını en iyi bilenim, isteyen oyuncu istediği kadar çalışsın altından kalkamaz. Ben Ahmet Kaya filminden gelir değil kardeşimin doğru anlatılmasını bekliyorum” dedi.

Usta yorumcu Mustafa Kaya, müzik dünyasındaki yolculuğuna hızlı adımlarla başlarken sır dolu bir yaşamada ışık olacağa benziyor.

(Selçuk Aka)

ahmet kaya kimdir nereli ahmet kayanın abisi kim zor yıllar şarkısı mustafa kaya kimdir nereli ahmet kayanın hayatı mustafa kayanın albümünün ismi nedir ahmet kaya öldü mü
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti