Üç yeni örümcek türü keşfedildi

Canlıları sınıflandırma konusunda uzman bilim adamı Schubert sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda heyecan uyandırdı ve Avustralya'da üç yeni tavus kuşu örümceği türü bulunduğunu kaydetti.

Üç yeni örümcek türü keşfedildi
Üç yeni örümcek türü keşfedildi Editör
ANKARA (AA) - Avustralya'da isimleri latince Maratus aquilus, Maratus felinus ve Maratus combustus olarak açıklanan üç yeni örümcek türü keşfedildi.

Ülke basınında yer alan habere göre, canlıları sınıflandırma konusunda uzman bilim adamı Joseph Schubert, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Avustralya'da üç yeni "tavus kuşu örümceği" türü bulunduğunu kaydetti.

Schubert, paylaşımında "Avustralya'nın yeni örümcekleriyle tanışın. Bugünden itibaren resmi olarak isimleri: Maratus aquilus, Maratus felinus ve Maratus combustus." ifadelerini kullandı.

"Maratus Projesi" için çalıştığı sırada keşfettiği örümceklerin parlak renklere sahip olduğunu belirten Schubert, zararsız olan bu örümceklerin bir pirinç tanesi büyüklüğünde olduğunu kaydetti.

tavus kuşu örümceği nedir Maratus Projesi Maratus aquilus Maratus felinus ve Maratus combustus örümcek türleri neler örümcek ağını nasıl yapıyor öldüren örümcekler hangileri Avustralya'da hangi hayvan türleri var Avustralyad
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti