THY, Atatürk Havalimanı'na 6 Nisan'da veda ediyor

THY, yeni İstanbul Havalimanı'na taşınma dolayısıyla, 6 Nisan Cumartesi günü Atatürk Havalimanı'ndaki seferlerine son vereceğini açıklayan bir bildiri yayınladı.

THY, Atatürk Havalimanı'na 6 Nisan'da veda ediyor
THY, Atatürk Havalimanı'na 6 Nisan'da veda ediyor Editör
İSTANBUL (AA) - Türk Hava Yolları (THY), 6 Nisan'da İstanbul Havalimanı'na taşınma dolayısıyla Atatürk Havalimanı'ndaki seferlerine son vereceğini açıkladı.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamada, büyük taşınmanın başladığı belirtildi. THY'nin 6 Nisan'dan itibaren Atatürk Havalimanı'ndaki seferlerine son vereceği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"İstanbul Havalimanı'na taşınmamız nedeniyle 6 Nisan 2019 saat 02.00 itibarıyla Atatürk Havalimanı'ndaki tüm tarifeli uçuşlarımıza son veriyoruz.

6 Nisan 2019 saat 14.00 itibarıyla Atatürk Havalimanı'ndan planlanmış tüm uçuşlarımızı İstanbul Havalimanı'ndan icra etmeye başlayacağız. Yeni evimizin heyecanını bizimle paylaştığınız ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstanbul Havalimanı'nda görüşmek üzere."

atatürk havalimanı ne zaman kapanıyor thy ne zaman yeni havalimanına geçecek türk hava yolları uçuş lokasyonları yeni istanbul havalimanına ne zaman taşınılacak thy ne zaman kuruldu thy basın müşavirliği nerede atatürk uçuş
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BTK'nın Güvenli İnternet Hizmeti'ne 25 00 ile ulaşın
BTK'nın Güvenli İnternet Hizmeti'ne 25 00 ile ulaşın
Netflix Türk yapımlarını 190 ülkeye tanıtacak
Netflix Türk yapımlarını 190 ülkeye tanıtacak