AnadoluJet, Bursa-Gaziantep seferlerine başlayacak

AnadoluJet, bugünden itibaren Gaziantep’e Bursa’dan direkt uçtuğu şehirler arasına kattığını açıkladı. AnadoluJet, Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan Muş,Trabzon, Diyarbakır, Ankara ve Erzurum’a da direkt uçuyordu.

AnadoluJet, Bursa-Gaziantep seferlerine başlayacak
AnadoluJet, Bursa-Gaziantep seferlerine başlayacak Editör
İSTANBUL (AA) - Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan Muş, Trabzon, Diyarbakır, Ankara ve Erzurum’a direkt uçuş yapan Anadolujet, bugünden itibaren Gaziantep’i de Bursa’dan direkt uçtuğu şehirler arasına ekledi.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamada, yolcularını "Uçmayan Kalmasın" hedefiyle Türkiye’nin dört bir yanına avantajlı fiyatlarla uçuran AnadoluJet, Bursa ile Gaziantep’i birbirine bağlayarak Anadolu’daki uçuş ağını genişletti. Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan Muş, Trabzon, Diyarbakır, Ankara ve Erzurum’a direkt uçuş gerçekleştiren AnadoluJet, 13 Mart itibarıyla Gaziantep’i de Bursa’dan direkt uçtuğu şehirler arasına ekledi.

Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olmasının yanı sıra doğal güzellikleri ve sanayi şehri olmakla ön plana çıkan Bursa ile Türkiye’nin altıncı, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük kenti olan Gaziantep arasındaki tarifeli hattın açılışına özel biletler, 71 liradan başlayan ücretlerle satışa sunacak.

Kampanya dahilinde, 71 liradan başlayan bilet fiyatlarının 28 Şubat-23 Ekim'de satın alınacak biletlerde ve 13 Mart- 23 Ekim'de gerçekleştirilecek Bursa-Gaziantep karşılıklı uçuşlarında geçerli olacağı belirtildi.

Bursa Yenişehir Havalimanı nerede açıldı mı anadolujet ne zaman kuruldu THY Basın Müşavirliği nerede bursa antep uçak bileti ne kadar ucuz uçak bileti bul Uçmayan Kalmasın sloganı
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti