Hadımköy'de Akkim Yapı Kimya fabrikasında yangın

Akkim Yapı Kimyasalları AŞ, bugün Hadımköy'de 3 katlı bir fabrikasında saat 09.30 sıralarında çıkan yangının kontrol altına alındığını duyurdu. Olay yerine birçok ilçeden itfaiye ekibi sevk edildi.

Hadımköy'de Akkim Yapı Kimya fabrikasında yangın
Hadımköy'de Akkim Yapı Kimya fabrikasında yangın Editör
İSTANBUL (AA) - Akkim Yapı Kimyasalları AŞ, bugün Hadımköy fabrikasında çıkan yangının olay yerine intikal eden itfaiye ekiplerinin çalışmaları sonucu kontrol altına alındığını duyurdu. 

Kimya fabrikasında yangın

İstanbul Arnavutköy Hadımköy'de 3 katlı bir kimya fabrikasında yangın çıktı. Fabrikadaki yangına müdahale için birçok ilçeden itfaiye ekibi olay yerine sevk edildi. Yanan fabrikada zaman zaman patlamalar meydana geldi. Patlamalar nedeniyle büyüyen yangın saatler sonra sonra kontrol altına alındı.

Akkim Yapı Kimyasalları AŞ'den açıklama

Akkim Yapı Kimyasalları AŞ'den yapılan açıklamada, Hadımköy fabrikasında bugün saat 09.30 sıralarında henüz bilinmeyen nedenlerden dolayı bir yangın çıktığı hatırlatıldı. Akkim Yapı'dan Hadımköy'deki fabrika yangınına ilişkin açıklama:

- "Olay yerine intikal eden itfaiye ekiplerinin çalışmaları neticesinde yangın kontrol altına alınmıştır. En büyük tesellimiz, olay sırasında herhangi bir can kaybının yaşanmamış olmasıdır"
- "Yangının çıkış sebebine yönelik yetkili ve görevli kurum ve kuruluşların gerekli araştırmaları devam etmektedir"

Olay nasıl oldu

Hadımköy'de yapı kimyasalları üreten 3 katlı bir fabrikada saat 09.30 sıralarında henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Fabrikadaki yangına müdahale için bir çok ilçeden itfaiye ekibi olay yerine sevk edildi. Yanan fabrikada zaman zaman patlamalar meydana geldi. Patlamalar nedeniyle büyüyen yangın saatler sonra sonra kontrol altına alındı.

Patlamanın da meydana geldiği yangında, yoğun duman çevreye yayılırken yanan fabrikanın havadan çekilen görüntülerinde fabrikanın tüm çatısının alevlere teslim olduğu görüldü.

Akkim Yapı Kimyasalları AŞ'den detaylı açıklama geldi

Açıklamada, "Olay yerine intikal eden itfaiye ekiplerinin çalışmaları neticesinde yangın kontrol altına alınmıştır. En büyük tesellimiz, olay sırasında herhangi bir can kaybının yaşanmamış olmasıdır. Yangının çıkış sebebine yönelik yetkili ve görevli kurum ve kuruluşların gerekli araştırmaları devam etmektedir. Öte yandan, çalışanlarımızın güvenlik ve sağlığı, şirketimizde büyük önem verdiğimiz bir konudur. Bu hususta yetkili ve görevli kuruluşların sevk ettiği ekipler ile koordine içerisinde çalışılmaktadır." ifadeleri kullanıldı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hollanda'da silahlı saldırı, 1 ÖLÜ

http://www.internetajans.com/haber/479/hollanda-utrechtde-silahli-saldiri-1-olu.html

akkim Yapı Kimyasalları AŞ de yangın Akkim Yapı Kimyasalları AŞ den yangın açıklaması Akkim Yapı Kimyasalları binası nerede Akkim Yapı Kimyasalları AŞ de yangın ne zaman başladı hadımköy akkim de yangın
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti