Müdür ve müdür yardımcısı sınavı için giriş belgeleri açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullara müdür ve müdür yardımcısı seçmek için yapılacak Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı'nın giriş belgeleri yayımlandı.

Müdür ve müdür yardımcısı sınavı için giriş belgeleri açıklandı
Müdür ve müdür yardımcısı sınavı için giriş belgeleri açıklandı Editör
ANKARA (AA) - Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM), Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullara müdür ve müdür yardımcısı seçmek için ilk kez düzenlenecek "Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı"nın (2019-MEB-EKYS) giriş belgeleri yayımlandı.

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuru göre, 21 Nisan'da yapılacak 2019-MEB-EKYS'ye başvuran adayların, sınava girecekleri bina ve salonlara atanma işlemleri tamamlandı.

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgesini, T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM'nin "https://ais.osym.gov.tr" internet adresinden edinebilecek.

Duyuruda adayların, sınav günü saat 10.00'dan sonra sınav binalarına alınmayacağı uyarısı da yapıldı.

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı ösym nin açılımı nedir ÖSYM nin internet sitesi ais.osym.gov.tr müdür olmak için ne yapmalı milli eğitime nasıl müdür olunur milli eğitimde müdürlük sınavı ne zaman 2019-MEB-EKYS
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti