Berat Albayrak: Söz verdiğimiz politikaları hayata geçiriyoruz

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabından 'Yapısal Dönüşüm Adımları ile söz verdiğimiz politikaları hayata geçiriyoruz, açıklamasında bulundu.

Berat Albayrak: Söz verdiğimiz politikaları hayata geçiriyoruz
Berat Albayrak: Söz verdiğimiz politikaları hayata geçiriyoruz Editör
ANKARA (AA) - Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Yapısal Dönüşüm Adımları ile söz verdikleri politikaları hayata geçirdiklerini belirterek, "Kamu bankalarımıza, sermayelerini güçlendirmek için 3,7 milyar avro ikrazen Devlet İç Borçlanma Senedi verilmesi sürecini tamamladık." ifadesini kullandı.

Albayrak, Bakanlıktan bugün duyurulan Devlet İç Borçlanma Senedi (DİBS) ihracına ilişkin, Twitter hesabı üzerinden değerlendirmede bulundu.

Yapısal Dönüşüm Adımları ile söz verdikleri politikaları hayata geçirdiklerini kaydeden Albayrak, "Kamu bankalarımıza, sermayelerini güçlendirmek için 3,7 milyar avro ikrazen DİBS verilmesi sürecini tamamladık. Ekonomimizi arzu ettiğimiz seviyeye taşımak için çalışmalarımızı kararlılıkla sürdüreceğiz." mesajını paylaştı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak berat albayraktan twitterda akonomi açıklaması Devlet İç Borçlanma Senedi nedir dibs in açılımı nedir Yapısal Dönüşüm Adımları neler Berat Albayrak yapısal dönüşümü açıkladı
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TBMM 100. yıla özel kısa film yarışması düzenliyor
TBMM 100. yıla özel kısa film yarışması düzenliyor
81 ilde gıda denetimi başladı
81 ilde gıda denetimi başladı