Zeytin Dalı harekat bölgesinde bir askerimiz şehit oldu

Milli Savunma Bakanlığından (MSB) açıklama; PKK/YPG'li teröristlerin açtıkları ateş sonucu Zeytin Dalı harekat bölgesinde bir askerimiz şehit, bir askerimiz ise yaralandığı duyuruldu.

Zeytin Dalı harekat bölgesinde bir askerimiz şehit oldu
Zeytin Dalı harekat bölgesinde bir askerimiz şehit oldu Editör
ANKARA (AA) - Milli Savunma Bakanlığından (MSB), PKK/YPG'li teröristlerin açtıkları ateş sonucu Zeytin Dalı harekat bölgesinde bir askerin şehit olduğu, bir askerin ise yaralandığı duyuruldu.

Bakanlık'tan yapılan açıklamada, bugün Zeytin Dalı harekat bölgesinde, PKK/YPG’li teröristlerin Tel Rıfat bölgesinden açtıkları ateş sonucunda bir askerin şehit olduğu, bir askerin ise hafif yaralandığı bildirildi.

Açıklamada, "Olay sonrası teröristlere ait belirlenen hedefler meşru müdafaa hakkı kapsamında bölgedeki ateş destek vasıtalarımız ile derhal ateş altına alınmıştır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşımıza acil şifalar dileriz." ifadesine yer verildi.

Milli Savunma Bakanlığı Zeytin Dalı harekatında kaç şehit Zeytin Dalı harekatı ne zaman başladı bitti PKK/YPG’li teröristler Türk Silahlı Kuvvetleri açıklama Zeytin Dalı harekatı bittimi
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın en uzun mesafeli aktarmasız uçuşu gerçekleştirildi
Dünyanın en uzun mesafeli aktarmasız uçuşu gerçekleştirildi
Beşiktaş'ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi oldu
Beşiktaş'ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi oldu