Putin ile Merkel Kremlin Sarayı'nda görüştü

Kremlin Sarayı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Rusya Devlet Başkanı Putin, Almanya Başbakanı Merkel ile görüştüğü bildirildi. Peki Putin ile Merkel Kremlin Sarayı'nda neyi görüştü?

Putin ile Merkel Kremlin Sarayı'nda görüştü
Putin ile Merkel Kremlin Sarayı'nda görüştü Editör
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile Suriye meselesini görüştü.

Kremlin Sarayı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Putin'in Merkel ile telefon görüşmesi gerçekleştirdiği belirtildi.

Görüşmede, Suriye'nin İdlib bölgesindeki durumun ele alındığı kaydedilen açıklamada, "Taraflar, Anayasa Komitesinin bir an önce oluşturulmasının önemli olduğunu vurguladı." ifadelerine yer verildi.

Ukrayna'nın doğusundaki krizin Minsk Anlaşmaları çerçevesinde çözülmesi gerektiğine dikkatin çekildiği açıklamada, Normandiya formatında çalışmaların devam ettirilmesi konusunda mutabık kalındığı belirtildi.

Açıklamada, Rusya ile Almanya'nın, Libya meselesinin barışçıl yollarla çözülmesini desteklemeye devam edeceği de kaydedildi.

ın da görüşüldüğü belirtilen açıklamada, "Anlaşmanın korunması konusunda, taraf ülkelerin gösterdiği çabaları birleştirmesi gerektiğine işaret edildi." ifadeleri kullanıldı.

Putin ile Merkel Kremlin Sarayında ne görüştü kremlin sarayı nerede Anayasa Komitesi Minsk Anlaşmaları nedir İran nükleer anlaşması nedir Putin ile Merkel 29 ağustos buluşma
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
İspanya'da La Liga başlıyor mu, karar verildi
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti
Galatasaray'ın Divan Kurulu 'online' gerçekleşti