Magazin

Aksel Zeynep'i kaçırdı! Güneşi Beklerken 23. bölüm izle, Kanal D canlı izle

Güneşi beklerken 23. bölüm izle.. Güneşi Beklerken bu akşam çok heyecanlı olacak. Aksel zeynep'e ilaç içirerek onu kaçıracak. Güneşi Beklerken'i sitemizden canlı izleyebilirsiniz.

Aksel Zeynep'i kaçırdı! Güneşi Beklerken 23. bölüm izle, Kanal D canlı izle

8 Aralık 2013 16:25
-A

+A

Güneşi beklerken son bölüm izleyenler heyecanlı bir yerde bırakılmıştı. Bu akşam da geçen haftadan daha heyecanlı bir bölüm Kanal D ekranlarına geliyor. Güneşi Beklerken son bölüm canlı izlemek için sitemizdeki yönlendirme linkini kullanabilrisiniz. Kanal D’nin en çok seyredilen gençlik dizisi Güneşi Beklerken yine çok bomba bir bölümle ekranlara geliyor. Kerem, Zeynep’ten intikam almak için ona haplı tuzak hazırlıyor. Aksel ise içeceği zeynep’e içiriyor. Bayılan Zeynep’i bir kutunun içine koyarak orada bırakıyorlar. Güneşi Beklerken 23. Bölüm izlemek için sitemizden yararlanabilirsiniz.
Güneşi Beklerken 23. bölüm canlı izlemek için tıklayınız

Güneşi Beklerken 23. bölüm fragmanı izle - 8 Aralık 2013

Şeytan aksel’in oyunları!

Aksel, Zeynep’i kapattığı yere bir not bırakır, çünkü biliyordu  ki Barış oraya gelecek. Barış’a öyle bir not yazmıştır ki, çözmesi zor bir bulmacadır yazdığı not. Barış’ın dışında Zeynep’i Kerem de arayacaktır. İki aşıktan hangisi Zeynep’i kurtaracak? hep birlikte Güneşi Beklerken 23. Bölümde göreceğiz.

Güneşi Beklerken 22. bölüm full tek parça hd izle

Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku