Magazin

Aramızda Kalsın 12.Bölüm, Aramizda Kalsin son bölümü izle

Star TV'nin sevilen dizisi, Uğur Yücel'in başrolda pynadığı dizi Aramızda Kalsın 12. bölümü ile Star TV ekranlarında. Aramızda Kalsın 12.Bölüm fragmanı ve full bölümü izle.

12 Aralık 2013 17:46
-A

+A

Bu bölümde Ceylan'ın nişandan kaçışı sonrası iyice işler karışıyor. Aramızda Kalsın 12. yeni bölümün özeti, Aramızda Kalsın 12. bölüm fragmanı ile Aramızda Kalsın canlı ve full dizi izleme linki

 

Aramızda Kalsın yeni bölümde olaylı nişan sonrası yaşananlara şahit olacağız. Aramızda Kalsın yeni bölümdeki nişanda yaşananlar yüzünden iki ailenin arası açılacak.  Star TV'nin sevilen dizisi Aramızda Kalsın bu akşam 12. bölümü ile ekrana geliyor. Saat 20.00'da Star TV'de başlayacak Aramızda Kalsın 12. bölümü internetten izlemek isterseniz haberin sonundaki "Aramızda Kalsın Canlı İzle" ve "Aramızda Kalsın Full İzle" linklerini kullanabilirsiniz. Canlı yayın linkinden dizinin yayın saatinde full izleme linkinden de yayın saatinden sonra faydalanabilirsiniz.

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
12.BÖLÜMÜ HD OLARAK TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Aramızda Kalsın 12. Bölüm Özet:
Ceylan, nişan yüzükleri takılmadan hemen önce kaçınca, aile peşine düşer. Bahattin, ayrıldıklarını ilan eden Taylan’ın yakasına yapışır: “Kızım nerede?”

Aramızda Kalsın yeni bölümde olaylı sonuçlanan nişanın sonrası da olaylı geçer. Hüsne ertesi gün Ceylan’a takılan takıları yollamaya karar verir. Bohçayı alır, Taciser’in kapısını çalar. Ama tam o sırada Tayan’ın ailesinin Ceylan’a aldığı bileziğin kaybolduğu ortaya çıkar. Hüsne, Taciser’in kapısından dönene kadar binbir numara yapar, dümen çevirir. Bohça yüzünden iki aile arasındaki ipler bir daha gerilir.

Bu sırada Yadigar ve Civan Aramızda Kalsın yeni bölümde kaçak aşıklar gibi evden gizlice ayrılıp romantik bir akşam geçirmeye gider. Gece eve döndüklerinde tatsız bir sürpriz onları beklemektedir.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku