Magazin

Benim Hala Umudum Var son bölüm izle. Tek parça 19 bölümü izle

Start TV'nin sevilen dizisi 'Benim Hala Umudum Var 19. bölümü ile 14 Kasım günü Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam etti. Hakanı br otelde gören Ozan kıskançlık krizine girince dizide heyecan doruğa çıktı.

Benim Hala Umudum Var son bölüm izle. Tek parça 19 bölümü izle

14 Kasım 2013 21:50
-A

+A

Umut olanları duyunca bir anlam veremez.. Benim Hala Umudum Var tek parça burada.

Umut  oyunculuk kariyerine hızlı başlar.  Otel de Hakan’ı gören Ozan kıskançlık krizine girer. Umut’u arar ve telefonu Hakan’a verir. Umut olanlara bir anlam veremez.  Tefeci Namık Ozan’ın ofisine gider, tam bu sırada Umut Ozanla konuşmak için gelir.
19. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ozan Umut’u yanından uzaklaşması için kovar. Namık’ın adamları Ozan’ı döver. Bunu öğrenen Umut Ozan’ın borcunu kapatmak için Asude’den borç para ister. Yaşadığı olaylardan sonra Ozan Melis’e sığınır.  Umut’un oyunculuk kariyeri bütün hızıyla devam eder. Dizinin ilk bölümü özel bir gösterimle izlenir. Hale Ozan’ın yeni evinin adresini Umut’a söyler. Kalbinin sesini dinleyen Umut soluğu Ozan’ın kapısında alır.  Ozan beklemediği bu sürpriz karşısında ne yapacağını şaşırır.


18.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Ozan Umut’un oyunculuğa ve Hakan ile çalışmaya devam etmek istediğini öğrenir. Ozan’ın Umut’a olan güveni sarsılmıştır. Umut ise Ozan’ın suçlamaları karşısında nişanı atar.. Hakan hayatına Duygu ile yeni bir yön vermeye çalışır.. Asude’nin verdiği fikir ile Duygu; ilişkilerini Hakan’a açıklatmak için bir yol bulur.. Yelda’nın internette yayınlanan video klibini öğrenen Musa duruma müdahle eder.. Zafer ise Hale ile Musa’nın yakınlaşmasına sert tepki gösterir.Hale evi terk etmeye karar verir.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku