Magazin

Dila Hanım 54. bölüm fragmanı izle, 55. bölüm tek parça hd seyret

Dila Hanım 52. bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Rıza, Dila ve Suat'ı çok kısakanacak! Dila Hanım 52. bölüm fragmanı izlemek için haber detayına bakınız.

22 Ocak 2014 16:41
-A

+A

Show TV'nin en çok izlenen dizilerinden olan Dila Hanım bu akşam 52. Bölümüyle ekranlara geliyor. Dila Hanım 52. Bölümde Rıza sinirden adeta kudurmuştur. Dila, Rıza’yı kurtarmak için Suat’la evlenmeyi kabul etmişti; ancak Rıza, ikisinin bir otel odasında kaldığını duyduğu anda adeta gözleri kararmıştır. Dila Hanım 52. Bölümde her şey yine eskisi gibi olur ve Rıza-Dila aşkında soğuk yeller esmektedir.

DİLA HANIM 52. BÖLÜM FRAGMANI İZLE - 17 OCAK 2014

Rıza Suat’ı öldürecek mi?
Dila Hanım 52. Bölümde kıskançlık duygusu hakim olacak. Bir kadın ve onu seven iki adam… Rıza, Suat’la Dila’nın aynı odada kaldığını öğrenince çıldırıp odayı basacaktır. Rıza kararlıdır, onu öldürecektir. Ancak Suat bu durum karşısında o kadar rahattır ki, bu Rıza’nın daha da sinirlenmesine yol açacaktır.

“Sana bir teklifim var!”
Dila Hanım 52. Bölüm
de Rıza’nın sinirli olduğunu gören Suat, Rıza’ya öyle bir şey teklif edecektir ki, Rıza bu teklif karşısında donup kalacaktır.
Dila Hanım 52. Bölümde, Fatma’nın Azer’e karşı umit beslemeyi artık kesecektir. Melike ise çiftlikten ayrıldı. 

Dila Hanım 51. bölüm fragmanı izle

Dila Hanım 50. bölüm tek parça full izle


Dila Hanım 48. bölüm fragmanı izle - 13 Aralık 2013


Ancak Rıza o manzarayı görünce deliye döneecektir ve depoları ateşe verecektir. Suat ise bakalım verdiği sözü tutarak Rıza'yı mahkumluktan kurtarabilecek mi. Dila Hanım sevmediği Suat'tan nasıl kurtulacak peki... Rıza'yı kurtarabilmek için kendini bir adama hapsetmiştir. Dila Hanım 49. bölümde oldukça duygusal ve gergin anlar sizleri bekliyor. Dila Hanım 49. bölüm izlemek ve 49. bölğm fragmanı izlemek için bizden ayrılmayın. 

Dila Hanım 48. bölüm izle(ATV CANLI YAYIN LİNKİ)

Dila Hanım 46. Bölüm Full Tek Parça İzle


Dila Hanım 45. Bölüm izle


Dila Hanım 44. Bölüm Full Hd İzle
Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku