Magazin

Düğün Dernek izle (Entarisi dımdım yar dinle) HD Film İzle

Düğün Dernek izle, DÜğün Dernek online full izle. Ahmet Kural ve Murat Cemci'rin filmi Düğün Dernek rekor kırmaya devam ediyor.

Düğün Dernek izle (Entarisi dımdım yar dinle) HD Film İzle

24 Ocak 2014 11:40
-A

+A

İşler Güçler ekibinin çekirdek kadrosu tarafından çekilen ve TürkSinema Tarihi’ne ismini altın harflerle yazdıran Düğün Dernek 7. Haftasından toplam ,65 milyon kişiye ulşamayı başardı. Başrollerinde Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın oynadığı filmde yönetmenliğini Yine İşler Güçler’den tandıığımı Selçuk Aydemir yapıyor. Şu anda vizyondaki en komik film olarak gösterilen Düğün Dernek, izleyenlerini kahkahalara boğuyor.
Sivas’ta geçen komedi filminin hikayesi de oldukça ilgi çekici.

Düğün Dernek Filminin konusu nedir?
Tarık Sivas’ın Esenyurt bölgesinde doğup büyümüştür. Bir gün çalışmak için Letonya’ya gitmiştir. Seneler sonra Sivas’a geri dönen Tarık’ın geliş amacını herkes vuslat sanır; ancak durum öyle değildi.

Düğün Dernek Fragman izle 


Tarık’ın geliş amacı Letonya’Lı bir dilbere gönlünü kaptırmasından ötürü babasından onlara düğün yapmasını istemektir. Ancak ne babasında ne de Tarık’ta düğün yapacak para yoktur.(Emek hırsızlarına itimat etmeyiniz. İnternet Ajans'tan haberleri takip ediniz)  Bunun üzerine Ahmet Kural (tüpçü), Öğretmen Saffet ve Fikret aralarında anlaşarak para biriktirmeye ve ekstra işler yapmaya başlarlar. Ancak işler istedikleri gibi gitmez. Düğün Dernek full izle.

Tüm Sivas’a teşekkür
Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın önplana çıktığı Düğün Dernek filmi 2 ay boyunca Sivas’ta çekildi. Yaz aylarında çekilen film için tüm Sivas halkı seferber oldu ve film ekibine çok yardımcı oldu. Bunun üzerine Murat Cemcir ve Ahmet Kural tüm Esenyurt halkına minnettar olduklarını söyledi.

Düğün Dernek Entarisi Dım Dım yar klibi izle
Recep İvedik ve Gora’yı geçti!
Düğün Dernek filmi, vizyona çıktığı 7 haftadan bu yana toplam 6,5 milyon kişi tarafından izlenerek Recep İvedik serilerini ve Cem Yılmaz’ın GORA isimli filmlerini geride bırakarak Türk Sinema Tarihi’nin en çok izlenen yapımı oldu. Düğün Dernek Full izle. Düğün Dernek Online izle, HD Düğün Dernek İzle
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku