Magazin

Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı izle 27. bölüm full tek parça seyret

Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden Güneşi Beklerken 27. bölümü dün akşam yayınlandı. Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı izle 27. bölüm full tek parça seyret

6 Ocak 2014 17:03
-A

+A

Zeynep ve Kerem'in aşkı  Güneşi Beklerken 27. bölümde patlayacak mı?  Adeta yasak aşk yaşayan Kerem ve Zeynep bu akşam da büyük entrikalar ve şeytani planlara karşı göğüslerini siper edecekler. Yeni yılın ilk bölümünde Zeynep ve Kerem çok romantik bir gece yaşayacaklar. Zeynep, Kerem'e adeta kar yağdırtacak!

-Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı hazırlanıyor-

Kerem ve Zeynep'in romantik yeni yıl tatili!

Zeynep ve Kerem, romantik bir kış evinde tatillerini geçirir. Zeynep, Kerem'e "Bir dilek tut, kar yağmasını gönülden iste" der ve "kar yağsın istiyorum" demesinin üzerinden 10 dakika geçtikten sonra bir anda  her yer beyaza bürünür. Büyülü bir tatil geçiren Zey-Ker, Aksel'in şeytani planlarıyla altüst olur. 

Aksel, Kerem'den beklediğini alamayınca yönünü Zeynep'e çevirir. Zeynep'ten Kerem'in belalısı Melis'e her şeyi anlatmasını ister. Ancak Zeynep elbette oralı olmaz. Bunun üzerine Aksel, Zeynep'i tehdit eder ve Zeynep'in yapacak bir şey kalmaz. Bakalım Güneşi Beklerken 27. bölümde Zeynep olanı biteni Melis'e anlatacak mı...
Güneşi Beklerken 27.bölüm fragmanı 1: 

Aksel'in aklı hep şeytanlıkta...

Güneşi Beklerken 27. bölümde Aksel, Zeyker'e karşı yine var gücüyle mücadele edecektir. Kerem'den istediğini alamayan Aksel, bu sefer yönünü Zeynep'e çevirecektir. Ona öyle bir şekilde tehdit edecektir ki Zeynep her şeyi Melis'e anlatacaktır. Güneşi Beklerken 27. bölüm çok heyecanlı bir şekilde bu akşam Kanal D'de. 


Güneşi Beklerken 27. bölüm fragmanı izle -2-

Güneşi Beklerken 27. bölüm fragmanı izle -3-

Güneşi Beklerken dizisinin konusu nedir?
Cihan, Demet ve Jale üç iyi arkadaştır. Demet ve Jale, Cihan'a aşık olmuştur ancak Demet daha erken davranıp Cihan'la birlikte olur. Bu birliktelikten hamile kalan Demet, Cihan'a hamile olduğunu söylemesi için Jale'yi gönderir. Ancak Jale, kıskançlığından dolayı Cihan'a bunu anlatmaz. Aradan yıllar geçmiş, Demet Zeynep'i doğurmuş ve babası hakkında Zeynep'e bir deniz kazası geçirdiğini ve kaybolduğu yalanını söylemiştir.

Demet ve Zeynep, Gölyazı'nda mutlu bir hayat sürmektedir. Demet'in işlettiği moda atölyesinin iflasından sonra en yakın arkadaşı Jale, Demet'e İstanbul'da iş, Zeynep'e de müdiresi olduğu Sayer Koleji'nde eğitim imkanı sağlar. Anne-kız İstanbul'a geldiklerinde hayatları hiç tahmin edemeyeceği boyutta değişmeye başlar. Zeynep, okulun sahibinin oğlu olan Kerem Sayer ile kavga ederek daha ilk günden Kerem'in oklarını üzerine çeker. Okulda geçirdiği zor zamanlarında Zeynep'e uzanan tek yardım eli, kerem'in en yakın arkadaşı Barış'tır. Zeynep, bu sebepten dolayı ilk başlarda Barış'tan hoşlansa da ilerleyen zamanlarda Kerem'e aşık olacaktır.

Aynı zamanda Zeynep, kayıp olan babasını aramaktadır. İstanbul'da adım adım her yerde babasını ararken gerçek babasının burnunun dibinde olduğunu farketmez. Jale'nin anne-kızı İstanbul'a çağırmasının asıl amacının Demet-Cihan-Zeynep'i bir araya getirmek olduğu anlaşılınca işler karışır.

Güneşi Beklerken dizisi oyuncuları
Emre Kınay (Cihan) : Okulun beden eğitimi hocasıdır. Tülin'in eşidir. Okulun müdüresi Jale ile eskiden beri arkadaş olduğu için onu kırmayıp Zeynep ile ilgilenmiştir. Jale'nin Amerika'ya gidiş kararından sonra, okulun geçici müdürü olmuştur. Melis'in babasıdır. Ayrıca gençken Demet ile çıkmıştır. Zeynep'in gerçek babasıdır,bunu yeni öğrenmiştir.. Demet'e hala aşıktır.

Hande Doğandemir (Zeynep) : Annesi Demet ile Bursa'nın Gölyazı ilçesinden maddi sıkıntılar dolayı İstanbul'a gelmişlerdir. Yeni okulu Özel Sayer Kolejinde okulun sahibi olan Kerem ile tartışmaya girmiştir.Barış ile çıkmaktadır ama ona aşık olmadını anlamıştır.Kerem'e aşıktır ve Barış'tan ayrılmaya karar vermiştir.Melis'in kardeşidir.

Kerem Bürsin (Kerem) : Okulun sahipleri Sayerler'in oğlu Sayer Holding'in velihati ve okulun en popüler ve en korkulan çocuğudur. Abisinin ölümünden sonra ailesinin onunla hiç ilgilenmediği için çoğu gece çocukluk arkadaşı olan Barış'ın evinde kalır. Zeynep'e aşıktır. Barışın düşmanı olan Aksel'le uğraşmaktadır.Melis'ten ayrılmıştır.Zeynep'e aşık olduğunu 23.bölümde itiraf etmiştir.İlerleyen zamanda şirket yönetiminin başına geçmesi bekleniyor.

Yağmur Tanrısevsin (Melis) : Cihan ile Tülin'in kızı, Zeynep'in kardeşidir.. Zeynep'le babasını paylaşmak istemediği için ve Kerem'den kıskandığı için onunla uğraşmaktadır.Kerem'e aşıktır. İlk önce Zeynep'ten nefret etmiş ama sonra Kerem sayesinde Zeynep ile iyi anlaşmaya başlamıştır. Kardeşi olduğunu Zeynep'ten gizlemektedir.Kerem ile 23.bölümde Kerem'in onu rezil etmesi nedeniyle ayrıldılar.

İsmail Ege Şaşmaz (Barış) : Anne-babası vefat etmiş, anneanne'sinin yanında büyümüştür. Kerem'in çocukluk arkadaşıdır. Zeynep'e aşıktır.

Gökçe Yanardağ (Tülin) : Cihan'ın karısı, Melis'in annesidir. 38 yaşında, alımlı, kendine ve güzelliğine her şeyden fazla değer veren bir kadın.

Ebru Aykaç (Demet) : Zeynep'in annesidir. Eskiden Cihan ile çıkmıştır. Jale'nin kardeşi Melda'nın yanında çalışmaktadır. Gençken hamile olduğunu söyleyen mektubu Jale'nin saklayıp Cihan'a vermediğini öğrenmiştir. Jale'nin hastalığını öğrenince onu affeder ama bu sırrı gizli tutmaya çalışır.

Deniz Türker (Jale) : Okulun müdüresidir. Demet ile arkadaştır ve Zeynep'in Sayer Koleji'nde okumasını sağlamıştır. Gençken Cihan'a aşık olmuştur. Bu yüzden Demet'in hamile olduğunu Cihan'dan saklamıştır. Daha sonra pişman olmuş ve Zeynep ve Cihan'ı bir araya getirmeye çalışmıştır. Ayrıca Jale'de beyin tümörü vardır ve devamlı hastalığı etkisini göstermektedir. Amerika'da tedavi görmektedir.

Hasan Şahintürk (Ahmet) : Kerem'in babasıdır.Büyük oğlu Koray ve ortağı Ali'yi kaybetmenin verdiği acı ile şirket yönetiminden çekilmiş,tüm şirketleri ve mal varlığını karısı Sevim'e vekalet olarak vermiştir.İçine kapanık bir hayat yaşamaktadır.

Ozan Osmanpaşaoğlu (Aksel) : Barış'ın düşmanı ve Kerem'le uğraşliyor.

Merve Hazer (Yağmur) : Fakir bir aileden gelmektedir. Bunu gizli tutmaya çalışsa da başarılı olmamıştır. Zeynep'in okuldaki en yakın arkadaşıdır. Can'a aşıktır, onunla çıkmaktadır

Efecan Şenolsun (Can) : Kerem'in yakın arkadaşıdır. Yağmur'a aşıktır, onun ile çıkmaktadır.

Ece Dizdar (Melda) : Jale'nin kardeşi, Demet'in çalıştığı moda evinin sahibidir.

Hale Akınlı (Behice) : Barış'ın anneannesidir. Kızı ile damadının ölümünden sonra torununu büyütmüştür.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku