Dizi

Karagül izle 23. bölüm fox tv internetten seyret)

Karagül son bölüm izle, 29 kasım karagül canlı izle, karagül 23. bölüm izle, karagül son bölüm fragmanı izle, canlı dizi izle, fox canlı izle, karagül dizisi izle.

29 Kasım 2013 18:25
-A

+A

FOX TV'nin en çok izlenen dizilerinden olan Karagül yine olay bir bölümler ekranlara geliyor. Karagül 23. bölüm izle'yecek olanlar yine koltuklarından kalkamayacaklar. Kendal iyice sıkıştı, Özlem ise ne yaptığını bilmiyor... Narin sinir krizleri geçirecek ve eline bıçağı aldığı gibi tüm konağı ayaklandıracak.
29 Kasım 2013 Karagül izle, karagül 23. bölüm canlı izle, fox tv canlı yayın izle, karagül son bölüm fragmanı izle, karagül 23. bölüm fragmanı izle.

29 Kasım 2013- Karagül 23. bölüm özeti:

Narin, herkesin ona karşı olmasına artık dayanamaz ve sinir krizleri geçirir. Bu hareketiyle konakta otorite sarsılır. Konakta herkes gerginken aile saadeti yaşayanlar da vardır. Ebru ve ailesi her şeye rağmen dimdik ayakta durur.  Ancak konak adeta sırların açığa çıkmasıyla yıkılır!
Bebeğini kaybeden Özlem artık eskisi gibi değildir, gözü kara olmuştur; ancak işin nereye gideceğini varmadan yapacağı hareketler daha sonra onun için hiç iç açıcı sonuçlar doğurmayacaktır.

Kendal ise şüphe halinde düşüncelere dalar. Ona yalan söyleyen Baran mı Sibel mi bir türlü anlayamaz…
Konak’ta sadece diğerleri arasında değil, Baran ve Ayşe arasında da soğuk rüzgarlar esmektedir. İkili, dış etkenler yüzünden birbirlerinden uzaklaşmaktadır. 

Karagül 23. bölüm fragmanı izle (29 kasım 2013) :


29 Kasım Karagül'ü izlemek için tıklayınız (Dizi saatinde yayın başlayacaktır)

Karagül 23. bölüm yorumları:

+++ Afişte Rüzgar da,Asım da,Emine de,Özlem de, Melek de yok...

Biliyoruzki BARAN DA hersey onun dogumuyla olaylar basliyor . Ayse tabiki basrol degil ama Baranin sevdigi kisi.Sen seversin sevmezsin o farklidir.

Ama bu dizide Baranin asik oldugu kisidir.

Adaya yada Mayaya ilerde partner gelir.Diyemeyiz bunlar ne basrol degiller isleri nedir diye.

Herkes basrol oynuyacak diye kural yok.Vede bazilariniz fazla büyütüyorsunuz cok fazla sahneleri yok .
Herkesimde büyük bir seyirci kitlesi var.Bu cok önemli.Bu düzeyde bozulmada giderse uzun sürecli bir dizi olur.

Eksisiyle,Artisiyla iste güzel bir dizi seviyorum ben:Kendim acimda ben böyle degerlendiriyorum.
Herneyse umarim bu dizi bu kalitede devam eder.Bizlerde bu dizi bollugunda en güzelini kalitesini bozmadan izleriz.


Karagül son bölümde neler oldu?


+++ Ayşe ve Sİbel abartmıyor!

Evet herkes sever yada sevmez.Bu kişinin kendi fikri fakat ben Ayşe ve Sibel konusunda abarttığımızı düşünmüyorum.Abarttığımızı diyorum çünkü çoğu arkadaşla aynı fikirdeyim.Evet Sibel ve Ayşe ilk bölümden itibaren varlar.İlk sezonda 50 sahnenin 3-4 sahnesinde varlarken bu sezonda 50 sahnenin 45'inde varlar.Farkında mısınz bilmiyorum ama Ayşe ve Sibel ana konunun önüne geçtiler.Kaç haftadan beri konu onlar etrafında gelişiyor.Halbuki bizim iki annenin mücadelesini izlememiz gerekmez mi? Baran konusunda ilerleme olmadığı gibi gerileme var.

Ayşe Baran'ın sevdiği kişi evet.Fakat Baran'dan fazla ağırlık veriliyor.Bu konuda abartmıyorum.Baran Ebru'nun oğlu.Ayşe'binde Sibel'in kızı çıkma ihtimali var.Daha belli değil ama geçen bölüm çok fazla açık verildi.Baran'ın Ebru'ya olan bağını izleyeceğimiz yerde Ayşe'nin Sibelle olan bağını izlersek hiç şasırmam.

Ayşe Baran'ın sevdigi kisi diye başrollerden fazla rolü olmasına gerek yok.Misal Fırat.Başrollerden biri.Ayşe ve Sibel kadar gösterilmediğini inkar edemezsiniz.Siz seviyor olabilirsiniz buna saygı duyarım.Fakat çoğunluk tepki gösteriyor bu duruma.Çoğu kişi eleştiriyor bunu.Herkes bunun dizinin uzaması açısından yapıldığını biliyor.Ama izleyici bunun suyunu çıkardıklarını düşünüyorki tepki gösteriyor.Tepki gösteren kesimde az buz kesim değil.Bunu forumdaki kişilerin yorumlarına bakarakta anlayabiliriz.

Tamam sahneleri olsun ben hiç olmasın demiyorum.Ama ölçüsünde olsun.Fazlası gerçekten sıkıyor.
Ve son olarak izleyicinin çoğu bu durumdam memnun değilse abartan biz değiliz senaristlerdir.Cidden suyunu çıkartıp abarttılar.Oda yetmiyormuş gibi birde Sibelin belalısını soktular.Umarım çeki düzen verirler bir an önce.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku