Magazin

Kardeş Payı dizisi ne zaman başlayacak? 1. bölüm fragmanı izle

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerini paylaştığı Kardeş Payı fragmanı yayınlandı. 1. bölüm fragmanı izle.

17 Ocak 2014 11:01
-A

+A

İşler Güçler'le başlayan macera Düğün Dernek filmiyle devam etmiş; Ahmet Kural ve Murat Cemcir kendilerini Türkiye'ye kanıtlamıştı. Şimdi ise komik ikili Kardeş Payı adlı dizide bir araya geliyor. Yine Star ekranlarından yayınlanacak olan dizi, şimdiden oyuncuların hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Televizyondaki başarılarını beyaz perdeye de yansıtan ikilinin yeni dizisi bu sefer bir mahallede geçiyor. 

Yine aynı ekip
Tüm yapımlarda aynı ekiple çalışan Murat Cemcir ve Ahmet Kural, Kardeş Payı'nda da aynı ekiple devam ediyor. Dizinin senaryosunu yine Selçuk Aydemir yazacak.

Kardeş Payı 1. Bölüm Fragmanı İzle


Ali İhsan Varol da oynuyor!
Dizinin heyecanla beklenmesinin bir sebebi de Kelime Oyunu'nun başarılı suncusu Ali İhsan Varol'un da oynayacak olması. Yıllardır devam eden Kelime Oyunu, Ali İhsan Varol sebebiyle izleniyordu. Bakalım Varol, dizi sektöründe nasıl bir başarı sağlayacak. 

Kardeş Payı ne zaman başlayacak?
İlk fragmanı yayınlanan kardeş Payı'nın henüz ne zaman yayınlanacağı konusunda Star TV'den bir açıklama gelmedi. Dizinin Mart ayından sonra yayına alınacağı tahmin ediliyor. 

Kardeş Payı dizisinin konusu nedir?
Senaryosunu Selçuk Aydemir'in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle; 
Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur. Tahsin her yaz Metin ve Ali'yi "Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun" gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar. Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır. Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama "Dünya'ya barış ve mutluluk getirecek" diye iddia ettikleri bir buluşa imza atarlar. Kimsenin ciddiye almadığı buluşun zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle, tüm dengeler değişir.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku