Magazin

kurtlar vadisi pusu 203. bölüm fragmanı, (7 Kasım 2013) kurtlar vadisi pusu yeni bölüm izle, Kurtlar Vadisi HD izle.

Yıllara meydan okuyan ve hala reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu tüm hızıyla devam ediyor. Günümüz Türkiye’sini anlatan ve yakın tarihe sıkı mesajlar veren Kurtlar Vadisi Pusu, bu akşamki (31 Ekim 2013) bölümüyle yine herkesi ekranlara kilitledi!

1 Kasım 2013 00:19
-A

+A


Dizinin hayranları merakla bu akşamı bekliyor, çünkü Kurtlar  Vadisi 202. Bölümde Polat’ın hayatı söz konusu olacak. Elif’i kurtaran Polat Alemdar olduğu anlaşılınca neler olacak hep birlikte göreceğiz.

Mason yapılanmalarını eleştiren ve açık açık bu yapılanmaları eleştiren Kurtlar Vadisi Pusu’da Cahit tapınak şövalyelerine boyun eğecek mi yoksa kendini kurtarmak için bir planı olacak mı?

Birbirlerinin ezeli ve ebedi düşmanı olan Cahit ile Abdülhey yine karşılaşacak, Cahit ona bir oyun oynayarak yeniden tapınak şövalyelerinin yanına gidecek. Tüm hayranlarını merakla, endişeyle ve hüzünle bırakan Kurtlar Vadisi 201. Bölüm, 202. Bölümde herkesi şok etmeye devam edecek. Kurtlar Vadisi Pusu 202. Bölüm, Bugün (31 Ekim 2013 Perşembe) ekranlara gelecek. Vadi’yi izlemek için internetajans.com’dan ayrılmayınız. 
Kurtlar Vadisi 202. Bölüm fragmanı video - İZLE(31 Ekim 2013 Perşembe –  Kurtlar Vadisi Son Bölüm Fragmanı)
Akif, Haydar’dan ve dişi hafiye Fatma’dan öcünü(İnternetajans.com) alabilmek için canhıraş çabalayacak. Tapınak şövalyelerinden gizlice Elif’i kaçıranın Usta Alemdar olduğu ortaya çıkacak.  Cahit Safiye’yi kurtarabilmek için kendini ateşin içine atacak. Adaletim timsali Leyla, en büyük sırdaşı Jack’in vefatından ötürü mahzunluğu bırakıp her şeyi anlatacak. Bakalım Vadi’nin nefes kesen bu bölümünde kimlerin kalemi kırılacak…Kurtlar Vadisi Son Bölüm Özeti
Polat alemdarın yokluğu herkesi üzmüştü, ancak geleceği adeta ayak seslerinden belliydi. Kurtlar Vadisi Pusu 201. Bölümde (24 Ekim Perşembe) tüm hayranların beklediği oldu ve Alemdar Usta sahalara müthiş bir çatışmayla geri döndü.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku