Magazin

Kurtlar Vadisi Pusu 212. bölüm fragmanı izle - KVP 213 seyret

Kurtlar Vadisi Pusu 212. bölüm fragmanı izle 211. bölüm full tek parça izle

21 Ocak 2014 16:13
-A

+A

Ekranların en çok izlenen ve dizi tarihinin en uzun soluklu yapımlarından olan Kurtlar Vadisi Pusu, 211. Bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor.
Kurtlar Vadisi Pusu 211. Bölümde Abdülhey’in operasyon için girdiği eve roketatarla saldırı yapılacaktır. Abdülhey’in bulunduğu oda alev alev yanacaktır. Polat Alemdar ise gördüğü bu manzara karşısında gözyaşlarını tutamayacaktır. 
Kurtlar Vadisi Pusu 211. Bölümde, masonik tapınakçılar Abdülhey’e suikast düzenlemiştir. Polat tam manasıyla çökecektir…
Kurtlar Vadisi Pusu 211. Bölümde tapınakçıların cephesinde varlığını sürdüren Cahit, onlarla devam mı edecek? Kurtlar Vadisi 211. Bölüm fragmanında izleyeceğiniz gibi, Cahit, Armegedon’un komutanını öldürerek Polat’ın safına geri dönüş sinyalleri mi yaktı?

Pusat’la karşılaştı!
Kurtlar Vadisi Pusu 211. Bölümde Polat Alemdar Abdülhey’le birlikte yaptığı opersyonda Pusat’la karşılaşacak. Polat Alemdar, tapınakçılara ulaşmak için kafasında nasıl bir plan üretiyor?

Kurtlar Vadisi Pusu 210. bölümde neler olmuştu?
Kurtlar Vadisi Pusu 210. Bölümde, Abdülhey ve Kara’yı, Poyraz’ın elinden tek başına kurtarmaya giderek onları son anda ölümden uzaklaştırmış ve Poraz’ın ölüm fermanı yazmıştı. Bu olaydan sonra ustasına bir hayli kızgın olan Abdülhey Polat’ı affedecek mi?

“Zaman kavuşmak zamanı”
Kurtlar Vadisi Pusu 210. Bölümde Polat Alemdar, Abdülhey gibi bir dostu kaybetmek istemiyor. Ondan başka güvendiği biri olmadığı için onu kaybederse hayatı hepten allak bullak olcaktır. Polat Alemdar, arkadaşı Abdülhey’in yanına giderek ondan af dileyecek.

Armegedon timi iş başında!
Kurtlar Vadisi Pusu 210. Bölümde ülkenin başına çorap örmek için örgütlenen Armegedon timi, Talha ve Akif’i tek atışla öldürecek.
Canlı canlı gömülmek!
Kurtlar Vadisi 210. Bölümde Poyraz yaptıklarının cezasını böyle çekti Usta Alemdar’dan… Kara ve Abdülhey’i öldürmeye teşebbüs ettiği için Polat Alemdar kanunlarına göre toprağa canlı canlı gömülmesi gerekiyordu.
 
KURTLAR VADİSİ PUSU 210. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

 
Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölüm full tek parça izle
Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku