Magazin

Müge Anlı izle 8 ocak 2014 - Kayıp Gürkan Kaya öldü mü?

Müge Anlı izle... 8 Ocak 2014 tarihli Müge Anlı yine heyecanlı bir bölümle ekranlara geliyor. Anlı bu kez Kayıp Gürkan Kaya'yı arıyor. Müge Anlı ile tatlı sert canlı izlemek için bizden ayrılmayın!

Müge Anlı izle 8 ocak 2014 - Kayıp Gürkan Kaya öldü mü?

8 Ocak 2014 11:53
-A

+A

En son Manisa'ya eşinin ailesinin yanına gitti, kayboldu..5 aylık evli Gürkan Kaya'nın başına ne geldi? Sumbul Gezgin'in Sosyal Hizmetler Yetkilileri tarafından agabeyi Ahmet Gezgin'e teslim edilmesine karar verildi..  Yesimin ailesi neden sotulara cevap vermiyor? 5 aylık evli Gürkan Kaya eşinin ailesinin yanına gitti, kayboldu.. Kayınpederinden dayak yedigi söylenen Gürkan Kaya'nın başına ne geldi? Cennet Hanım: Gürkan'ın kayboldugu 29 Ekim günü gelinin ailesinin evine gittim, beni iceri almadılar..

Sabahların en çok izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Ocak 2014 tarihli programı başladı. Kayıp ve cinayetleri  ustalıkla çözen Anlı ve ekibi, bugün GÜrkan Kaya ve Emine Kutluca'yı arıyor. 

Manisa'da kaybolan Gürkan Kaya hakkında bilgi sahibi olanlar programı arayın.. Selma Hanım: Emine kaybolmadan bir gün önce, oglu Sıddık'ın görüştügü evli bir bayanın telefonunu benden istedi..

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT CANLI BÖLÜM İZLE - 8 Ocak 2014
İzleyici yorumları: Kiz zaten duzgun bi kiz olsa ortaya cikar kendini besbelli yamamis cocuga namusu nu temizletmis aklinca kimbilir oldurmek veya oldurtturmekmi gerekiyo bunlari toptan atacaklar iceri nasil bulbul gibi sakiyolar karai taraf sessiz kaldigina gore bildikleri cok sey var demekki.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT HER SABAH SİTEMİZDE CANLI YAYINDA YER ALACAKTIR. SİZLER DE HABERİMİZE YORUM YAPIN MÜGE ANLI OKUSUN!

Müge Anlı'nın başlattığı tekerlekli sandalye kampanyası başarıyla sonuçlandı! İhtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalyeleri gönderildi. 
Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku