Magazin

Muhteşem Yüzyıl 111 bölüm tek parça

Milyonların sevgilisi haline gelen Muhteşem Yüzyıl'ın 111. Bölümünde neler oldu ? Sultan Süleyman'ın yeni doğan çocoğu sarayda ve haremde bütün dengeleri değiştirecek mi ? Süleyman'ın yeni çocuğu kız mı erkek mi ? Muhteşem Yüzyıl'ın son bölümünü tek parça izle

Muhteşem Yüzyıl 111 bölüm tek parça

14 Kasım 2013 01:25
-A

+A

Hürrem Sultan'ın bütün çabalarına rağmen cariyesinden bir bebeği olacak olan Sultan Süleyman bu bölümde küplere bindi. Şehzadeler hakkında bilgi toplaması için görevlendirdiği kişi kendisinden bilgi saklayınca adeta deliye döndü. Öz evladına kıyacak mı ? Kapudan paşa hastalığına rağmen yeninden donanmanın başına geçecek mi ? İŞTE YAŞANANLAR


Süleyman’ın yeni doğan çocuğu, haremdeki tüm dengeleri değiştirir.


Nazenin doğum yapıyor. Doğan çocuk kimlerini sevindirirken, kimilerini derinden üzüyor. Bayezıt ve Huricihan’ı bir arada gören Cihangir aşk acısıyla payitahta geri dönüyor. Süleyman Barbaros’u azletmeyince, Rüstem Barbaros’tan kurtulmak için harekete geçiyor. Mustafa ise Mihrünnisa ile nikah kıyarak hayatını tehlikeye atıyor! Huricihan’ı görmek için gizlice payitahta gelen Bayezıt’ı bir sürpriz bekliyor! Süleyman’a gelen acı bir haber, bir devrin kapanmasına neden oluyor!

Süleyman’ın yeni doğan çocuğu, haremdeki dengeleri değiştirir. Hürrem ve Fatma arasındaki oyun yeniden başlar.

Sancaklardaki teftişini bitiren Matrakçı, Süleyman’a rapor verir. Selim’in dava meselesini açıklarken, Bayezıt ve Mustafa’nın kabahatlerini saklar. Selim ise başına bela açanın Bayezıt olduğuna inanır. Babasına Bayezıt’ı suçlayan bir mektup yazar.
 
Mustafa, Atmaca ve Mahidevran’ın tüm uyarılarına rağmen Nisa’yı göndermez. Geleceğini tehlikeye atma pahasına nikah kıyar. Atmaca ise Mihrünnisa ile alakalı şok eden bir emir alır.            

Bayezıt, Huricihan’ı görmek için gizlice payitahta gelir. Gerçekleri öğrenen Süleyman öfkeden deliye döner. Süleyman’ın karşısına çıkan Huricihan’ın ona bir hediyesi vardır. Bu hediye Süleyman’ı geçmişiyle yüzleştirir.

Fatma, Rüstem ile Mihrimah’ın evliliğini bozma niyetindedir. Rüstem ise Barbaros’tan kurtulmanın yollarını arıyordur. Aniden gelen bir haber, Süleyman’ı derin bir kedere boğar.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku