Magazin

Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm tek parça HD izle (STAR)

Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm canlı izle, Muhteşem Yüzyıl izle. Saraydaki taht kavgaları artık sona erecek ve Süleyman yeni veliahtı olarak Şehzade Selim'i seçecek. Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm canlı izlemek için haber detayına bakınız.

3 Ocak 2014 16:58
-A

+A

Tarihi diziler furyasına ilk başlayan ve milyonlarca hayran kitlesi oluşturan Muhteşem Yüzyıl 117. bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor.

Muhteşem Yüzyıl 117. bölüm özeti
Muhteşem Yüzyıl 117. bölüm
de taht kavgalarına Muhteşem Süleyman bir son veriyor ve veliahtı olarak Selim'i seçiyor. Bu radikal kararda Mustafa'nın, gizlice evlenmesi yatıyor. Bunun üzerine Şehzade Mustafa, kendisi hakkında bilgi sızdıranları aramaya koyuluyor. Bunun dışında Muhteşem Yüzyıl 117. bölümde Mihrimah sultan boşanmak istiyır; ancak Hürrem onu bir şekilde kandırarak boşanmaması yönünde karar vermesini sağlıyor.

Elkas'tan ilan-ı Aşk!
Muhteşem Yüzyıl 117. bölümde Elkas, Fatma'ya aşkını ilan ediyor. Fatma ise Elkas'a boş olmadığından bu aşka hayır demiyor. Bunun yanı sıra Rüstam paşa baş vezirlikten istifa etmek isteyecek. Bakalım Muhteşem Yüzyıl 117. bölümde daha neler olacak...

Muhteşem Yüzyıl 117. Bölüm Canlı İzle - 25 Aralık 2013 Çarşamba 

Muhteşem Yüzyıl 117. bölüm fragmanı-1 izle


Muhteşem Yüzyıl 117. Bölüm Fragmanı -2 izle


-Muhteşem yüzyıl 118. bölüm fragmanı hazırlanıyor-

Muhteşem Yüzyıl 116. bölüm'de neler olmuştu?
Muhteşem Yüzyıl yine heyecan ve entrika dolu bir bölümle ekranlara geliyor. Muhteşem Yüzyıl Son bölüm’de geçtiğimiz hafta Divanı dinlediği için saraydan sürgün edilen Hürrem Sultan, bu hafta saraya geri dönecek fakat Süleyman onun yüzüne bile bakmayacak.  Çünkü artık Süleyman yalnız bir adam ve güvendiği son kalesini de yitirdi.

Baba oğul barışıyor!
Muhteşem Yüzyıl Son bölüm’de Şehzade Mustafa babasına karşı ayaklanmış ve ona adeta savaş ilan etmişti. Ancak babasını gördükten sonra kaftan olayının perde arkasını öğrenince babasını affediyor. Süleyman da bu barışmanın nişanesi olarak oğlu Şehzade Mustafa’ya tahtını vekalet bırakıyor. Ancak Mustafa’nın Manisa’da sessiz sedasız evlendiğini öğrenince ona karşı yenide kızgınlaşıyor.

Muhteşem Yüzyıl 115. bölüm 11 Aralık Çarşamba akşamına damga vuracak. Muhteşem Yüzyıl 115. bölümde Şehzade Mustafa isyan bayrağını çekiyor ve saraya yürüyor. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde saray ahalisi, şehzadeler ve sultan arasındaki ilişkiler iyice geriliyor. İşte Muhteşem Yüzyıl 115. bölüm fragmanları, Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm özeti.

Muhteşem Yüzyıl 115. Bölüm Özet:
Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Şehzade Mustafa payitahta yürüyor. Bunu öğrenen Süleyman, Mustafa’nın durdurulmasını emrediyor! Mustafa’ya kurulan tuzağı alan Atmaca’ya hain bir pusu kuruluyor. Sürgüne giden Hürrem, Huricihan’ın Kütahya’da olduğunu öğreniyor. Hürrem ve Bayezıt arasında ipler geriliyor. Selim ise Manisa’da bir kadınla tanışıyor. Sarayda gergin bekleyiş sürerken Mustafa saraya geliyor! Süleyman ile Mustafa karşı karşıya geliyor. Mustafa’nın teklifi Süleyman’ı dehşete düşürürken, baba oğulun hesaplaşması sürpriz bir şekilde sonuçlanıyor!

 

 


Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku