Dizi

O Ses Türkiye videoları izle, Son performansları izle, 18 Kasım 2013 (Star canlı yayın izle)

O Ses Türkiye izle, 18 kasım 2013, O Ses Türkiye son bölüm izle, fragman izle, O Ses Türkiye videoları izle, O Ses Türkiye efe izle, yetenek sizsiniz canlı izle, startv canlı izle, Tuğçe Kendigelen izle, O Ses Türkiye son bölüm izle, Star Canlı izle, O Ses Türkiye (18 Kasım 2013 izle)

18 Kasım 2013 19:45
-A

+A

Türkiye'nin en çok izlenen ve Pazartesi akşamlarının reyting rekortmenliğini kimselere kaptırmayan O Ses Türkiye yeni bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor. Her bölümüm birbirinden heyecanlı olan programın bugünkü (18 Kasım 2013) bölümünde SON ELEME heyecanı yaşanacak! Jüri üyeleri Eser, Gökhan, Hülya, Ebru, Hadise ve Acun; bugün takımlarına alacağı son yarışmacıları seçecek; daha doğrusu yarışmacılar, jüri üyelerini seçecek. Geçtiğimiz hafta Tuğçe Kendigelen'in performansıyla tüm stüdyoyu coşturan programa, bakalım bu hafta nasıl performanslar yarışmacı olacak...

Acun'un en fazla izlenen yapımı rekorunu elinde bulunduran O Ses Türkiye 18 Kasım 2013 bölümünü izlemek için internetajans.com'dan faydalanabilirsiniz. O Ses Türkiye Türkiye internetajans farkıyla bilgisayarlarınıza geliyor.

18 Kasım 2013 O Ses Türkiye'de bu akşam neler olacak?
Son eleme, son yarışmacılar, son heyecan... O Ses Türkiye Türkiye, milyonları ekranlara kilitleyecek bir bölümler bu akşam Star TV ekranlarına gelecek.


Ebru, Gökhan'la neden alay edecek?
Bu akşamki O ses Türkiye bölümünde, gecenin favori yarışmacısı Gökhan yerine Ebr'yu seçecek. Ebru da bunun altında kalmadan hınzırlığını göstererek Gökhan'la hakikatli bir dalga geçecek. 

O ses Türkiye TV8'e mi geçecek?
Acun'un TV8'i satın almasıyla gündeme gelen en büyük soru, "Acun; O ses Türkiye ve O Ses Türkiye'i TV8'e mi geçirecek?" oldu. Henüz TV8 kanadından ve Star cephesinden konu ile ilgili açıklama gelmezken, beklenen sonuç, Acun programlarının hepsini TV8'de devam ettireceği üzerine...

18 Kasım 2013 O Ses Türkiye Fragmanı izle


Tuğçe Gendigelen'in herkesi büyüleyen performansı!

11 Kasım 2013 O ses Türkiye'de tüm jüriyi büyüleyen 23 Yaşındaki Tuğçe Gendigelen, sesi ve sahne performansıyla herkesin beğenisini kazamıştıı.
O Ses Türkiye 17 Kasım 2013 (Dünkü bölüm fragmanı izle)


O Ses Türkiye’e nasıl başvuru yapılır?
Acun’un en çok izlenen programı olan O Ses Türkiye’e başvuru yapmak ve siz de yeteneklerinizi göstermek için BURAYA
 tıklayınız. Yeteneklerinizin olduğunu düşünüyorsanız bu sizin için bir fırsat olabilir.
Tv İzle - Canlı Tv İzle - Hd Tv İzle - Donmadan Tv İzle - Kesintisiz Tv İzle - Bedava Tv İzle - Online Tv İzle -
Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku