Magazin

Yalan Dünya izle, Yalan Dünya 61. bölüm fragmanı(1 Kasım 2013) izle, Yalan dünya son bölüm izle, Deniz'le Rıza ayrılır!

Yalan dünya 61. bölüm izle, 1 Kasım 2013 yalan dünya fragman izle, yalan dünya özet izle, Kanal D canlı yayın izle yalan dünya full izle, takılmadan izle.

Yalan Dünya izle, Yalan Dünya 61. bölüm fragmanı(1 Kasım 2013) izle, Yalan dünya son bölüm izle, Deniz'le Rıza ayrılır!

1 Kasım 2013 18:19
-A

+A

2000’li yılların başında Gag ile ünlenen daha sonra Avrupa Yakasıyla şöhret olan Gülse Birsel’in son dizisi Yalan Dünya, 61. Bölümüyle bu akşam saat 20.00’de ekranlara geliyor.  Kadrosunda Beyazıt Öztürk,  Altan Erkekli, Hümeyra ve Sarp Apak gibi yıldızların bulunduğu dizi, her hafta başka bir heyecanla salonlarımıza giriyor.


Yalan Dünya 61. Bölüm (1 Kasım 2013 / Son bölüm fragmanı izle)

 
Yalan Dünya 61. Bölüm özeti (1 Kasım 2013)
Deniz ve kardeşi artık iyiden iyiye İstanbul’a alışmışlardır. Komşular ise bu durumdan rahatsız olup, onları İstanbul’dan göndermek için kafalarında planlar kurmaya başlarlar. Ancak ne yapsalar ne etseler yine kabak onların başına patlayacaktır. Alsancak ailesi para için Rıza’yı kızlarına vermeleri için var gücüyle çalışacaktır. Ama Rıza Deniz’i sevdiğinden bu duruma hep soğuk bakacaktır. Peki bu aşk engele takılacak mı? Evet…


Çiğdem'den entrika dolu planlar!
Çakal Çiğdem’in aklında Rıza ile Deniz’in arasını soğutmak için türlü tilkiler dolaşmaktadır. Çiğdem kızına damat olarak gözüne Çağatay’ı kestirmiştir. “Ovvv yoo” Çağatay’ı Timur için hazırlanan sürpriz doğumgünü partisine davet eder, ancak bu davetin altında Çiğdem kızını Çağatay’a yapma planı yatmaktadır.  Bunun yanısıra Bünyamin’in Zerrin’den ayrılması gerekmektedir. Zerrin ise ayrılmak istememesine karşın Bünyamin babasının tarafında olacak ve ayrılmak isteyecektir. Bunun üzerine Zerrin öfke ve intikam krizleri yaşamaktadır. Yalan Dünya 60. Bölüm çok ama çok heyecanlı olacak!

DİZİNİN SON BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLA

Selahattin dayak manyağı oldu!

Bünyamin kıskançlık krizinden dolayı Zerrin’i takip etmeye başlar. Dolayısıyla ona bir laptop hediye eder. Laptop almasındaki amacı facebook’ta kimlerle konuştuğunu öğrenebilmektir. Zerrin bu hediyeyi kabul eder, ama parasızlıktan bilgisayarı Selahattin’e satar. Bu durumdan ötürü Bünyamin konuşmaları gördükçe deliye döner. Sonunda baskın yaptığında karşısında Selahattin’i görür ve onu bir temiz döver. 
Facebook'ta paylaş butonu
Print
ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku