Beni Affet 526. bölüm fragmanı izle son bölüm full seyret

Beni affet izle.Tutkuyla bağlı bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen “Beni Affet” hafta içi 17.15’te ekranda. Türk dizi tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Beni Affet, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformlarına bolca konu oluyor.

21 Mart 2014 Cuma 09:55
Beni Affet 526. bölüm fragmanı izle son bölüm full seyret

Türkiye'de genellikle 2-3 sezon diziler tutan ama zaman geçtikçe izleyicinin dikkatinden kaçan diziler olmuştu. Ancak Beni Affet'in sırrı herkesi öyle bir etkisi altına almış ki, 511. bölüme kadar geldi. Star TV'de 17:15'te yeni bölümleriyle sevenleriyle buluşan dizinin bu akşam ki bölümünde yine heyecan dorukta. Hapisten çıkan Bahar'ın, kendisi için bir çok fedakarlıkta bulunan eşi Kemal'den ayrılmak istemesi herkesi tepkilendirdi.


509. BÖLÜM- ŞAHİN'İN BÜYÜK OYUNU

Şahin, Kemal ile Bahar‘ın arasını açıyor.
Feride ortadan kaybolan Dilek’i bulmak için Cüneyt’ten habersiz riskli bir işe kalkışır. Feride’ye bir türlü ulaşamayan Cüneyt, Tunç’a hesap sorar. İki kardeş Feride için kavgaya tutuşurken, Zühre’nin korktuğu başına gelmiştir. Yıldız ise Tunç’a Feride’nin ailesini aradığından bahseder. 

Kemal Bahar’ın eve dönmesi için ona zaman tanımıştır. Bahar ve Kemal’in arasını açmak için uğraşan Şahin ise yine yapacağını yapar. Bahar fenalaşan babasına destek olurken, kocasını kaybetmek üzeredir. Cesur ise Şahin’in büyük bir sırrına ulaşır.

508. BÖLÜMDE OLANLAR

Kemal, Bahar’a son sözünü söylüyor.
Girdikleri çıkmaz sokaktan bir türlü kurtulamayan Bahar ve Kemal, sorunlarını çözmek yolunda ilerlerken, iki taraf da geri adım atmamakta kararlıdır. Bebeğinin doğmasını her şeyden çok isteyen Kemal, yine Şahin’i suçlarken, ortalık karışır. Kemal’in Bahar’a son sözü ne olacaktır? Öte yandan Şahin’in İzmir’de olmadığını öğrenen Cesur, gerçekleri öğrenmek isteyerek Kader’in karşısına çıkar.
Feride ve Cüneyt, Tunç yüzünden kavga eder. Feride Dilek’i bulmak için kendi başına hareket etmeye karar vererek Ferman’dan yardım ister. Feride’nin Dilek’i bulmak için planı nedir? Rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Eylül ise bebeğinin sağlığından şüphe eder...

BENİ AFFET 507. BÖLÜMDE NE OLDU?

Cüneyt bu konuda temkinli davranırken, uzun bir aradan sonra ilk kez şirkete gelen Tunç Feride’yle karşılaşır. İkiliyi gören Cüneyt’i öfkelendirecek manzara nedir?

Karısının eve dönmemesine kızan Kemal, Bahar’la konuşmak ister. Bahar ise babasının yaptıklarından habersiz, ailesi ve kocası arasında sıkışıp kalmıştır. Şahin’in oyunlarının ardı arkası kesilmezken, birbirini deli gibi seven karı koca sorunlarını halledebilecek midir? Öte yandan Şahin’i alt etmeye ant içmiş olan Cesur, Şahin’in büyük bir yalanını öğrenir.

Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban gibi başarılı oyuncuların başlıca rollerinde yer aldığı dizi hafta içi 17.15’te ekranda.

Beni Affet 511. Bölüm İzle, Beni Affet son bölüm izle, Beni Affet 511. bölüm, Beni Affet , Beni Affet son bölüm youtube, Beni Affet son bölüm full izle, Beni Affet yeni bölüm izle 511, Beni Affet yeni bölüm izle Star TV, Beni Affet izle 511, Beni Affet izle 511. bölüm, Beni Affet son bölüm. Beni Affet yeni bölüm fragmanı izle, Beni Affet fragman, Beni Affet son bölüm fragmanı, Beni Affet en son bölümü. Beni Affet canlı izle Star TV, Star TV canlı yayın Beni Affet dizisi, Star TV izle. Star TV dizi izle.

DİZİNİN KARDEŞLERİ EVLENDİ

 
'Beni Affet' dizisinin başrol oyuncusu Gaye Turgut ile abisini canlandıran Deniz Evin, önceki akşam evlendi. Baltalimanı Polis Evi'nde yaklaşık 300 davetlinin katıldığı muhteşem düğün ile dünyaevine çiftin, mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
 
Muhteşem boğaz manzarası karşısında evlenen çift, düğün yerine antika bir Chevrolet marka üstü araçla gelirlerken, damadın abisi olan 'Fetih 1453' filminin Fatih Sultan Mehmed'i Devrim Evin'in de gecede kardeşini evlendirdiği için oldukça mutlu ve heyacanlı olduğu görüldü.
 
Düğün nikah işlemleri ve imzaların atılmasının ardından gelinle damadın romantik romantik danslarıyla başlarken daha sonra Ankaralı olan çiftin, karşılıklı misket havası oynamasıyla devam etti.
 
Çift, düğün öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlarken, üstü açık düğün aracı ile trafikte ilerlerken, kendilerini gören hayranlarının dizide canlandırdıkları abi kardeş rolünü hatırlatarak (Siz kardeşiniz, evlenemezsiniz) diyerek bağırdıklarını söylediler.
 Beni Affet 511. Bölüm İzle, Beni Affet son bölüm izle, Beni Affet 511. bölüm, Beni Affet , Beni Affet son bölüm youtube, Beni Affet son bölüm full izle, Beni Affet yeni bölüm izle 511, Beni Affet yeni bölüm izle Star TV, Beni Affet izle 511, Beni Affet izle 511. bölüm, Beni Affet son bölüm. .Beni Affet yeni bölüm fragmanı izle, Beni Affet fragman, Beni Affet son bölüm fragmanı, Beni Affet en son bölümü. Beni Affet canlı izle Star TV, Star TV canlı yayın Beni Affet dizisi, Star TV izle. Star TV dizi izle.
 

    Yorumlar

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv