Çalıkuşu 20. bölüm fragmanı izle - 18 Şubat 2014

Tims Prodüksiyon’un sahibi Timur Savcı’nın dizi sektöründen bir süre ayrılacağını açıklaması, yapımcılığını yaptığı Çalıkuşu dizisinin biteceği iddialarını da beraberinde getirdi. Çalıkuşu 20. bölüm fragmanı izle

12 Şubat 2014 Çarşamba 14:15
Çalıkuşu 20. bölüm fragmanı izle - 18 Şubat 2014
Kanal D ekranlarında yayınlanan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in başrollerinde oynadığı Çalıkuşu dizisi için yapımcı Timur Savcı’nın Kanal D’ye teklifte bulunduğunu Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu yazmıştı. Semercioğlu, Timur Savcı’nın dizi sektörüne ara verdiği için Çalıkuşu dizisinin devam etmesini isterlerse Kanal D Productions’a devredebileceğini söylediğini yazmıştı.
Salı günleri PT2′de yayınlanan Çalıkuşu reytinglerde yükseliş sağlamış ve AB’de 7.38 reytingle 2. olurken Tüm Kişiler’de 5.46 reytingle 6. olarak başarılı bir hafta geçirmişi. İlerleyen haftalarda bu izlenme oranlarında devam etmesi halinde Çalıkuşu dizisinin önümüzdeki sezon da Kanal D Productions imzalı olarak devam etmesi bekleniyor.

Çalıkuşu son bölümde Kamran ve Feride barışıyorlar ve gelecek planlarını kurmaya başlıyorlar. Bu mutlu zamanlarına kara bulutları ise aşık ve kıskanç Selim, Feride'ye saldırıyor. 

ÇALIKUŞU 19. BÖLÜM FRAGMANI İZLE - 11 ŞUBAT 2014
Aşık bir adamın ne yapacağını kimse bilemez...
Çalıkuşu 18. bölümde
Feride ile Kamran'ın sonsuzluğa giden aşkına Selim gölge düşürecek. Feride'yi deliler gibi seven Selim, onun Kamran'ı sevmesini bir türlü hazmedemez. kendisini değil de Kamran'ı neden seçtiğini kafasında sürekli sorup durur. Ona göre Kamran, feride'yi kesinlikle hak etmiyordur. Bu düşüncelerle yol çıkan Selim bir akşam çok içer ve Feride'ye gidip ona saldırır. 

Selimin aşkı sapıklığa dönüştü!
Çalıkuşu 18. bölümdeAşık Selim, Feride'yi zorla alıkoyar ve ona tehditler savurarak tecavüz etmeye kalkar. Çalıkuşu 18. bölümde oldukça hüzünlü ve heyecanlı sahnelere tanık olacağız. 

Çalıkuşu 18. bölüm fragmanı -1 izle


Çalıkuşu 18. bölüm fragmanı -2 izle (4 Şubat 2014 Sal)
7

Kanal D'nin en çok izlenene dizilerinden Çalıkuşu 17. bölümüyle yarın akşam ekranlara geliyor. Kamran ile Feride'nin arası açılmış ve düzelmeyecek gibidir. Ancak Feride artık işi uzatmamanın farkına varır ve Kamran'la barışmaya karar verir. Çift, ilişkilerinin mutluluğunu yaşarken, Selim de Feride'nin peşini bırakmaya razı gelmeyecektir.

Konaktakiler mutluluktan uçacak
Çalıkuşu 17. bölümde, Feride ve Kamran'ın barışma haberi tüm konağa yayılır. Haberi duyan herkes adeta sevinçten havalara uçacaktır. 

Platonoik bir aşk olarak Feride!
Kamran ile Feride barışmışlardır, ancak Selim bir türlü Feride'yi kalbinden söküp atamaz. Aşık bir adamın ne yapacağını kmse kestiremez. Selim, çok içtiği bir gece, Feride'nin kapısına gelecektir ve Feride'ye saldıracaktır. 

Kamran'a müjdeli haber nihayet geldi!
Uzun süredir doktorluk yapamayan Kamran, okulda sağlık öğretmenliği yapıyordu. Ancak sonunda bir hastaneden doktorluk teklifi gelir ve kabul eder. Kamran yine doktor olacaktır. 

ÇALIKUŞU 17. BÖLÜM FRAGMANI İZLE - 27 OCAK 2014 


Rusya'nın ulusal TV kanallarından "Domaşni TV" Rusya'da "2. Çalıkuşu devri"ni başlatıyor. Sovyetler Birliği yıllarından sonra gösterilen ilk ve tek Türk dizisi olan, üzerinden onlarca yıl geçmesine rağmen hala hatırlanan Çalıkuşu dizisinin yeni versiyonu, Rusya'da gösterime giriyor.

ÇALIKUŞU 16. BÖLÜM FULL İZLE12 Ocak pazar günü "prime time"da, saat 19.00'da ilk bölümü yayınlanacak olan dizi için kapsamlı bir reklam kampanyası başlatıldı. "Domaşni TV"nin yayınladığı "Muhteşem Yüzyıl", Rusya'da 2013 yılının en başarılı yabancı dizisi seçilmişti.

Hürriyet'in haberine göre Burak Özçivit'in Ceylan Çapa'nın telefonlarına bile bakmadığı söyleniyordu. Çapa ayrılmadıklarını söylerken, Burak Özçivit ise sessiz kalmayı tercih etmişti. Ayrıldıkları söylenen Ceylan Çapa ve Burak Özçivit çiftinden öyle bir yanıt geldiki aksi iddia edilemez cinsten. Burak Özçivit Twitter'dan Ceylan Çapa ile bir mekanda çekilmiş fotoğraflarını yayınladı. Böylece ayrılık iddialarını yalanlamış oldu.
ÇALIKUŞU 14. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE
Çalıkuşu 7 Ocak Salı günü 14. bölümüyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden olan Çalıkuşu'nda bu hafta nişan telaşı var. Çalıkuşu 13. bölümde Kamran, Feride'ye evlenme teklifi etmiş; Feride de bu teklifi kabul etmişti. Feride, Kamran'dan aldığı teklifi evdekilere söyler söylemez herkes mutluluktan havaya uçmuştu. Şimdi ise nişan hazırlıkları başladı. Her şey iyi ve hoştur ancak doktor Kamran'ı hiçbir hastane kabul etmez. Kamran'ın işsiz kalması hem canını sıkmaktadır hem de evlenecek olmasından dolayı maddi kaygılar taşımaktadır. 

Kamran kimseye belli etmese de bu durumu çok içerlemiş durumdadır. Kamran'ın sorununu halinden anlayan babası da onun için endişelenmektedir. 

Kamran öğretmen oluyor!
Nişanlısı Feride'ye özendiğinden değil... Kamran hastanede iş bulamayınca Fransız Okulu'nda tıbbi ilimler öğretmenliğine başlar. Hastanede iş bulana kadar geçici bir süre burada idare edecektir. 

Nişana kem gözler değecek!
Nişanlanamk için gün sayan Kamran ve Feride çiftini kıskanan Neriman, onları nişanını bozmak için şeytani planlar düzenliyor. Neriman, Kamran için ortaya yüz kızartıcı bir dedikodu atacak ve bu dedikodu Feride'nin kulağına gidecek. Peki Feride nasıl bir tepki verecek? Hep birlikte Çalıkuşu 14. bölümde göreceğiz. 

Çalıkuşu 14. bölüm fragmanı izle - 7 Ocak Salı


Çalıkuşu 13. bölüm full tek parça HD izle:
 

    Yorumlar

Arşiv

banner139