Çalıkuşu 27. bölüm fragmanı izle

Çalıkuşu 23. bölüm fragmanı izle. “Çalıkuşu” dizisinin Kamran'ı Burak Özçivit, evlilik planları yaptığı Şebnem-Celal Çapa çiftinin kızı Ceylan Çapa'yla yollarını ayırdı.

01 Nisan 2014 Salı 12:12
Çalıkuşu 27. bölüm fragmanı izle
Kanal D’nin en çok sevilen dizilerinden Çalıkuşu 23. Bölümüyle 18 Mart Salı günü ekranlara geliyor. Çalıkuşu 23. Bölümde, Neriman herkesin huzurunu kaçıracak o hamleyi yapıyor; bakışlara ve dedikodulara bakmadan konağa taşınıyor.
Çalıkuşu 23. Bölümde Neriman’ın konağa niçin ne nasıl yerleştiğini kimse anlayamaz. Herkesin merakını ise yine olay kadın Neriman açıklar. Neriman, Seyfettin’le evlendiğini söyleyince tüm konakta soğuk duş etkisi oluşturur.
 
Çalıkuşu 23. bölüm fragmanı HD izle 

Çalıkuşu 23. Bölümde Seyfettin beyle evlendiğini açıklayan Neriman hanım, konakta sevilmeyen kadın ilan edilir. Seyfettin bey ise konu hakkında kimseye bir açıklama yapmaz.
 
Çalıkuşu 23. Bölümde Kamran, konakta olup biteni sessizce izler ve üzülür, ancak kimseye bir şey diyemez. Çünkü konuşacak olursa bu kez hayatının kadını Feride’yi kaybedebilir.

Çalıkuşu son bölümde, Besime hanım konaktaki bu kepazeliğe daha fazla katlanamayıp konağı terk etme kararı alır. Azelya ile Feride ise sıkı birer arkadaş olmuştur.
 
Azelya’nın gözü Kamran’dadır. Feride ise bu planların farkında değildir. Azelya Kamran’a yakınlaşmak için Feride’ye çok iyi davranmaktadır. Hatta bu garip ilgi Feride’nin de dikkatini çekse de Azelya’nın iyi biri olmasından ötürü böyle davrandığını düşünmektedir.
 

    Yorumlar

:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

nevşehir haber