Dila Hanım 59. bölüm fragmanı izle

Dila Hanımm 57. bölümde, Rıza'dan ayrılan Dila, İstanbul'a gidiyor. Ancak yoldayken önüne kesen Rıza, Dila'ya ilanı aşk ederek onu bu inadından vazgeçirmek istiyor. Dila'nın da gitmeye hiç niyeti olmaması ve Rıza'yı çok sevmesinden ötürü Rıza ile barışacaklar.

19 Şubat 2014 Çarşamba 15:48
Dila Hanım 59. bölüm fragmanı izle

Show TV'nn en çok izlenen dizilerinden Dila Hanım dün akşam 54. bölümüyle ekranlara geldi Dila Hanım 54. bölüm tek parça full izle.

Bir döneme damgasını vuran ağa dizilerinin ilkini Asmalı Konak ile Seymen Ağa'dan görmüştük. Daha sonra bir furyay dönüşen bu esinti tüm dizilere yayılmıştı. Çoktan demode olan ağa dizilerinin yeniden yeşermesine umut olan Dila Hanım, bu geleneği sürdürmeye çalışıyor ve seyircilerden de tam not alıyor. 
 

Dila ile barışmak çok da kolay olmasa Rıza sonında mutlu sona ulaşacak. Dila Hanım 54. bölümde bunun yanı sıra, Rıza, depoları kimin ateşe verdiğini öğrenecek ve duruşma salonunda depoları yakanlarla yüzyüze gelecek. Dila Hanım 54. bölüm bu akşam saat 19.00'da Atv ekranlarında olacak.

Esra Erol ünlü oyuncuya sert tepki gösterdi. Ünlü sunucu Esra Erol programına katılanlar hakkında sert sözler söyleyen Erkan Petekkaya cevap verdi.İşte Esra Erol'dan Erkan Petekkaya'ya sert çıkış! Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya'nın evlilik programlarına katılanlar için 'Abi bu adamlar oy veriyor' sözlerine Esra Erol'dan sert tepki geldi

Erkan Petekkaya, Okan Bayülgen'in programında Esra Erol'a katılan bir damat adayının görüntülerini seyrederken 'Abi bu adamlar oy veriyor' diyerek o kişiyi aşağılamıştı. Erol, Petekkaya'nın sözlerini duyunca büyük bir şok yaşadığını belirtti.

"Ben bu cümleyi onun söyleyeceğini görene kadar inanmamıştım" diyen Erol 'Çünkü bir oyuncu kendi halkından beslenir. Onlardan kazandığı hareket ve diyaloglarla yeni bir oyunculuk sergiler. Fakat kendisinden bir altında olan kişiyi eleştirmesini gerçekten yakıştıramadım ve çok üzüldüm. Özellikle biz televizyoncular kendi halkına karşı bir söz söyleme hakkına sahip değiliz. Çünkü her şeyi halktan kazanıyoruz. Bırakın dışarıdaki bir kişiyi benim programında bana hakkı geçmiş bir kişiye asla laf söyletmem, ben kendisinden özür diliyorum" şeklinde konuştu.

Esra Erol sözlerini noktalamadan önce Erkan Petekkaya'nın 'Abi bu adamlar oy veriyor' sözlerine ince de bir göndermede bulundu.

Erol, "Dünyanın hiçbir yerinde deliler ve ölüler oy veremez, bu kadar basit" dedi.

Dila Hanım 54. yeni bölümü fragmanı izle- Show tv izle.Dila Hanım 54. bölüm fragmanı izle - dizi izle. Show tv izlemek için tıklayınız. Merakla beklenen Showtv'de ekrana gelecek. İşte Dila Hanım 54. bölüm fragmanı izle Show tv dizi izle.
 Okan Bayülgen'in sunduğu 'Makina Kafa' programında Erkan Petekkaya'nın, Esra Erol'un programındaki bir damat adayı için yaptığı "Abi bu adamlar oy veriyor" şeklindeki yorumu tepki çekmişti.Esra Erol ise Petekkaya'nın sözlerine canlı yayında "Ben bu cümleyi Erkan Petekkaya'nın söylediğine inanamadım.. Oyuncular halkından beslenir. Belki konuşmasından, belki eğitim düzeyinden veya başka farklılıktan dolayı bir oyuncunun bir alttaki birini böyle ağır eleştirmesini ben yakıştıramadım. Çok üzüldüm. Dünyanın her yerinde sadece deliler ve ölüler oy veremez" diyerek yanıt verdi.

Ağa dizileri bir zamanlar Türkiye'de en çok tutan dizilerdi. Elbette şuanda da bu konuda çeşitli denemeler mevcut. Bunlardan biri de Dila Hanım...

Dila Hanım'da 31 Ocak'ta yayınlanacak olan 54. bölümde  Dila Rıza'nın yolunu keserek aşkını haykıracak bir kez daha.
Yaptıklarının, fedakarlıklarının bedelini terk edilmekle ödemek istemeyen Dila, Rıza'yı tam anlamıyla çılgına çeviriyor.

Rıza depoları yaktıran kişileri öğrenebildi mi? Mahkeme dışında karşılaştılar ancak salonda neler yaşanacak bütün bunların şifresi bir bir aslında 54. bölümün fragmanında gözler önüne seriliyor.

Dila Hanım 54. bölümü fragmanı izle- Show tv izle.Dila Hanım 54. bölüm fragmanı izle - dizi izle. Show tv izlemek için tıklayınız. Merakla beklenen Showtv'de ekrana gelecek. İşte Dila Hanım 54. bölüm fragmanı izle Show tv dizi izle. 
 

 Dila Hanım 56. Bölüm Fragmanı izle 21 Şubat Cuma 

 

    Yorumlar

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv