Fatma Uzun bulundu stüdyo coştu! Müge Anlı izle 11 Şubat 2014

Müge Anlı izle. ATV'nin en çok izlenen programı olan ve sabahların şahı olarak nitelendirilen Müge Anlı ile Tatlı Sert, 11 Şubat 2014 tarihli canlı yayını başladı. GÜrkan Kaya bulundu mu?

11 Şubat 2014 Salı 11:00
Fatma Uzun bulundu stüdyo coştu! Müge Anlı izle 11 Şubat 2014
Sabah programları arasında en çok sevilen ve izlenen program olan Müge Anlı, 10 Şubat 2013 tarihli canlı yayınına başladı. Gürkan kaya ve Fatma Uzun'un izini sürmeye devam eden Anlı ve ekibi, yeni gelişmeleri bugün canlı yayında duyuracak. Müge Anlı canlı izlemek için sitemizden faydalanabilirsiniz. 

MÜGE ANLI İZLE - 11 ŞUBAT 2014 atv canlı yayını 

Yönetmen yayına ara verdi!
Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan ve 21 Aralık'tan beri kayıp olan Ali Rıza Arduç'un ablası Fatma Arduç Müge Anlı'nın programında canlı yayında cinnet getirdi. Kendini yere atan acılı kadın, yetkililere seslenerek 'Kardeşimi bulun!' sözleriyle gözyaşı döktü.
Acılı kadın çığlıklarını arttırınca yayın ekibi acil reklam arasında girdi.Gürkan Kaya'nın öldüğünden şüpheleniliyor!
Müge Anlı'da evlendikten 5 gün sonra kayıplara karışan ve kendisinden bir daha haber alınamayan Gürkan Kaya'Nın izi her geçen gün daha da belirsizleşiyor. Müge Anlı ve ekibi tüm ipuçlarını ince eleyip sık dokurken dedektif edasıyla olayı çözerek Gürkan Kaya'ya ulaşmaya çalışıyor ancak Kaya'nın kayıp olmasının üzerinden geçen 120 gündür  hala bir haber alınamadı. Müge Anlı ve ekibi, Kaya'nın ölldürüldüğünü düşünmeye başladı. 

Müge Anlı'da cinnet anı!

Ali Rıza Arduç nerede?
Tokat'ta Bir anda kaybolan ve bir daha sesi duyulamayan Ali Rıza Arduç'un kaybolması tüm ailede şaşkınlık yaratmıştı. İhsan Bey'in Ali Rıza Arduc'un kaybı ile ilgili yaptıgı celişkili acıklamaların sebebi neydi? Cuma günü canlı yayına katılan İhsan bey neden böyle konuşmuştu? Hep birlikte bugün göreceğiz.

    Yorumlar

banner139
Arşiv

dikey reklam -->