Fatma Uzun ve Gürkan Kaya Bulundu mu? Müge Anlı izle 6 Şubat 2014

Sabah kuşağı programları arasında kuşkusuz en çok izlenen program olan Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Şubat 2014 Perşembe günkü yayınına başlaıyor. Müge Anlı canlı izle. Kayıp Fatma Uzun ve Gürkan Kaya bulundu mu?

06 Şubat 2014 Perşembe 08:47
Fatma Uzun ve Gürkan Kaya Bulundu mu? Müge Anlı izle 6 Şubat 2014

Sabaha programlarının şahı olarak adlandırılan Müge anlı İzle tatlı sert bugünkü yayınına başladı. Katillerin ve kayıpların peşinde dedektif edasıyla iz süren ve sonuca ulaşan Müge Anlı ve ekibi bakalım bugün ne gibi bombalar patlatacak.

MÜGE ANLI İZLE - 6 ŞUBAT 2014 atv canlı yayını 

Gürkan Kaya öldü mü? Gürkan Kaya nerede?
ATV’de her sabah haftaiçileri yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te, Gürkan Kaya konusu işleniyor. Manisa’da yaşayan Kaya, evliliğinin 5. Gününde kaybolmuş ve kendisinden bir daha haber alınamamıştı. Gürkan Kaya’nın kaçtığından ya da öldürüldüğünden şüphelenen Anlı ve ekibi, kayıp şahsın tüm tanıdıklarına ulaşarak olayı titizlikle incelemeye devam ediyor.

Gürkan Kaya’ın Berberi Müge Anlı’da
Gürkan Kaya’ya ulaşabilmek için adeta seferberlik ilan eden ekip, canlı yayına Gürkan Kaya’nın Berberi’ni çıkarttı. Kaya’nın babası Necati bey, “Gürkan’ı sen mi saklıyorsun?” -hırsızlara itimat etmeyiniz, haberleri internetajans.com'dan takip ediniz-şeklinde berbere çıkıştı. Berber Cüneyt ise herhangi bir şey bilmediğini Gürkan’ın hareketli bir yapısın olduğunu söyledi.  Berber Cüneyt, arkadaşını en son evlenmeden önce tıraşa geldiğinde gördüğünü ve o gün de çok mutlu olduğunu söylüyor.

Kayıp Gürkan Kaya hakkında yorumlar:
-Yazık oldu ölüsü bile kim bilir nerde ! Gürkan yaşıyor olsaydı bunca zaman ortaya cıkmasa bile ailesine bir ses verirdi hangi yürek dayanır ailenin feryadına yeşimin peşini polis bıraksa bile vicdanı bigün ahtapot gibi sarar ruhunu sonuc ortaya cıksada mezarı bari olsa ailesi en azından akibetini bilir mezarı başında dua eder Allah kimseye böyle acı vermesin.
-Belki o mektubunda yazılan olaylar yada kısılerde gürkanın sonunu hazırlamıştır.
Müge Anlı nasıl canlı izle nir?

Gürkan Kaya öldürüldü mü?
Müge Anlı ve ekibi, Gürkan Kaya'nın tüm çevresiyle röportajlar gerçekleştirerek adeta bir polis edasıyla olayı gözden geçiriyor. Gürkan Kaya'nın tüm çevresine danışan ekip, öğrendikleri kadarıyla Kaya'nın herhangi bir düşmanı yoktu. Peki kaçmış olabilir miydi? Müge Anlı'nın en çok şüphelendiği ihtimal bu yönde. Bir kadın için kaçmış olabilir miydi? Peki kaçmış olsa izini bu kadar kusursuz nasıl gizleyebilirdi ki... 29 Ocak 2014 Müge Anlı izleyerek Gürkan Kaya'nın nerede olduğu konusunda çeşitli saptamalar yapabileceğiz. 

Müge Anlı izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız


 

    Yorumlar

Arşiv