Güneşi Beklerken 41. bölüm fragmanı izle son bölüm full seyret

Kerem Bursin, tam bir spor bağımlısı. Spor yapmadığı zamanlar kenisini en kötü hissettiği anlar olduğunu rol arkadaşı Hadem Doğandemir açıkladı.

03 Nisan 2014 Perşembe 14:41
Güneşi Beklerken 41. bölüm fragmanı izle son bölüm full seyret
 
Tüm boş vakitlerini spora ayırdığını söyleyen genç oyuncu, “Bir fitness eğitmeniyle birlikte çalışıyorum. Haftada iki-üç gün konsantre bir program uyguluyorum” dedi. Doğandemir, sağlıklı yaşam konusunda dizideki partneri Kerem Bürsin’den de yardım aldığını söyledi: “Kerem zaten fitness hocası. Eğer Kerem’i mutsuz görürseniz bilin ki bu spor yapamadığı içindir. Sette ne yiyelim, ne içelim, hangi egzersizleri yapalım gibi şeyleri Kerem’e soruyoruz. Onun yanında hamburger yiyemiyorum mesela. Dolayısıyla formunu korumak açısından da faydalı bir dost.”
Hande Doğandemir, röportajında “Eskiden çok daha negatif düşünen biriydim. Ama şu an keyfim yerinde. Sevdiğim işi yapıyorum, ekibimle mutluyum, özel hayatımda da her şey yolunda gidiyor. Sanırım tüm bu pozitiflikler yüzüme yansıyor” dedi.

Kanal D’nin en çok sevilen gençlik dizisi, Güneşi Beklerken geçtiğimiz Pazar günü yapılan 30 Mart Yerel Seçimlerinden ötürü yayınlanmadı. Güneşi Beklerken 40. Bölümde hasret sona eriyor, dizi bomba bir bölümle hayranları ekranlara kilitleyecek! 

Güneşi Beklerken 40. bölüm fragmanı izle - 6 Nisan 2014 Pazar


Güneşi Beklerken 40. Bölümde Zey-Ker ilişkisine nazar değecek. Zeynep, Kerem’e söylediği laflardan ötürü pişman değildir; Kerem ise bu laflardan ötürü hayli kızgındır. Zeynep’i, kendisine karşı dolduran ve beynini yıkayan kişinin Melis olduğunu öğrenen Kerem ona ibreti alem için ders verecektir. Ancak Aksel de bu büyük festivaldeki yerini almazsa olmayacaktır. O da bu kervana katılır. 
 
Güneşi Beklerken 40. Bölümde Kerem ile Aksel okul koridorlarında yıllarca unutulmayacak bir kavgaya tutuşurlar. Kerem, Aksel’den daha yapılı ve daha çevik olmasının avantajlarını kullanır. Ancak kavgayı iki tarafın da 40 yıl düşünse aklına gelmeyecek birisi durdurur: Zeynep’in hiç görmediği dedesi…
 
 Güneşi Beklerken 40. Bölümde, Zeynep, karşısındaki adamın dedesi olduğunu öğrenir. Annesi Demet ise babasına nasıl tepki vereceğini bilemez. Zeynep, dedesini görünce öfkelenir, Cihan hoca ise bunca özel hayatın okulda herkesin ortasında dökülmesinden ötürü sinirlenir ve “Yeter!” şeklinde tepkisiyle tüm olayları durdurur. 
 
Güneşi Beklerken 40. Bölümde Zeynep de artık Aksel’in tarafındadır. Kerem’in aklı hala bu durumu almaz. Aksel’in ise ne kadar şeytan olduğunu ve gücünü Kerem bu olaylar sonrasında öğrenecektir. Kerem’e büyük kumpaslar kuran Aksel’e karşı hem izleyenler hem de Kerem büyük nefret duyacaktır.  Güneşi Beklerken yeni bölümü, 6 Nisan Pazar günü Kanal D ekranlarında olacak. 
 

    Yorumlar

Arşiv