Hacer Cengiz bulundu mu? Müge Anlı izle - 9 Nisan 2014 canlı izle

Hacer Cengiz bulundu mu? Her sabah merakla beklenen Müge Anlı ile Tatlı sert'te Uşak'ta kaybolan yaşlı kadın aranıyor. Müge ve ekibi tarafından aranan kadın hakkında yeni ipuçları bugün Müge Anlı'da, canlı izleyebiirsiniz.

09 Nisan 2014 Çarşamba 08:22
Hacer Cengiz bulundu mu? Müge Anlı izle - 9 Nisan 2014 canlı izle

Sabah kuşağının en çok sevilen ve izlenen programı, Müge Anlı ile Tatlı Sert, 9 Nisan 2014 Çarşamba günkü programına başlıyor. Her sabah saat 11.00'de Atv ekranlarından yayınlanan Müge Anlı'da bugün, Uşak'ta sır dolu bir katıp olayı çözülmeye çalışılıyor. 31 Aralık 2013'te Uşak'ta kaybolan ve bir daha haber alınamayan Hacer Cengiz, bakalım Müge Anlı ve ekibi tarafından bulunabilecek mi?

MÜGE ANLI CANLI İZLE - 09 NİSAN 2014  Atv canlı izle
Hayırsız evlat Muhammet!
Annesinin kaybolduğu gün gece saat 02.30'a geldiğinde Muhammet Cengiz, neden annesini aramak için dışarı çıkmadı?


İzleyiciler Muhammet Cengiz için ne diyor?
-Bu kadin biseyler biliyor bence babasi yapti kadinin kocasini susturuyor surekli kocasinda hic birsey yok zekasi gayet iyi program sendurumuna giriyor kendini salakliga veriyor adam ikinci izleyisim ama cozmek okadar kolay ki bilki yapboz yapiyorum ayni muge hanim herseyin farkinda ama gizli oynuyor az kaldi !;)

-valla toplumuzda kotu gelinler kadar kotu kaynanalarda var ne iftira atan kotuleyen kocada pisirik olunca belki bu kadin istenmedigi icin boyle kendini savunarak boyle hale gelmistir ayakta durabilmek icin adama baksaniza mal gibi duruyor kadin hep savunmada belki yok etmek isteseydi gelin kotu olsaydi niye daha once yapmadi yasin 83 nu bekledi kotu olan oncedende bitiridi isini eger geline cok cektirdilerse istenmiyorsun diye ilgisiz kalabilir kaybolusunda kimseyi suclanamaz onu kendi vicdaniyla kendisi sorgular o yuzden merakla sonucu bekliyecem bakalim ne oldu yasli teyzeye

- Müge taş olsa catlatır eşi konuşuyo kendisi konuşmuyo kendisinin annesi kayıp olmuş konuşmuyo ben evde ben beni catlıyacam evde ben de var annem yaşı da 80 yaşında biz annemizin beşinde geziyoruz bun annesi mezarlıya gidiyo kalıp merak etmiyo insan olsa gider bakar ben evede kendi kendime sıkntı yapıyorum tansuyonun yükseliyor allah yardımcın olsun MÜGE ANLI HAYIRLI İŞLER.

    Yorumlar

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv