Karadayı 62. bölüm fragmanı izle en son neler oldu?

KENAN’DAN 60 DAKİKA ŞARTI Kenan İmirzalıoğlu, dizi sürelerinin uzunluğundan ve setlerdeki ağır çalışma koşullarından dolayı Karadayı’dan sonra 60 dakikayı geçen dizilerde oynamayacak. BEREN SAAT 1 YIL EKRANDA YOK Gelen projelerin hepsini reddeden Türkiye’nin en gözde kadın oyuncusu Beren SaAzmi karakterini canlandıran Çağdaş Tekelioğlu Karadayı dizisinden ayrıldığını açıkladı.

27 Şubat 2014 Perşembe 15:44
Karadayı 62. bölüm fragmanı izle en son neler oldu?

Azmi karakterini canlandıran Çağdaş Tekelioğlu Karadayı dizisinden ayrıldığını açıkladı. Sosyal medya platformu twitter'daki kendi hesabından duyuruyu yapan oyuncu, kendi isteğiyle diziden ayrıldığını belirtti.

KARADAYI 100 PROGRAM ARASINDA 1. OLDU
 
Karadayı dizisi çok izleniyor… ATV’de pazartesi günleri yayınlanan Karadayı dizisi en çok izlenen diziler arasında. Karadayı dizisi çok izleniyor… Adeta rekora koşan Karadayı pazartesi günleri reytingleri alt üst ediyor. Karadayı dizisi çok izleniyor… Kenan İmirzalığlu’nun başrol oynadığı Karadayı 100 program arasında birinci oldu.
 
Onlarca dizi arasında soluksuz izlenen nadir yapımlardan biri olan Karadayı 57. Bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı 57. Bölümü bu akşam ATV ekranlarında olacak. Geçtiğimiz hafta oldukça heyecanlı bir biçimde son bulan Karadayı, 57. Bölümüyle heyecana kaldığı yerden devam edecek. Karadayı 57. Bölümde nihayet Turgut hapse girecek.

Karadayı 57. Bölümde Feride ve Mahir yoğun çabalarının sonunda Turgut’u yakaltmanın mutluluğu içine girerler. Uğraşlarının meyvelerini en sonunda almışlardır. Ancak cezaevi’nden dönüşte Feride ve Mahir’i çok kötü bir sürpriz onları bekliyor.

Feride’ye talip var!
Karadayı 57. Bölümde Feride ve Mahir her şeyi yeni düzeltmişlerken, Feride’nin annesi onun için yeni bir talip bulmuştur. Yargıtay hakimi olan damat adayı ve Feride’nin annesi adliye’de Feride’yi bekler. Kerime hanım Feride’nin nişan attığını hakime söylemiştir.

Nilay’ı kaçırıyorlar!
Mahir, her ne kadar Feride’ye artık kabadayılık yapmayacağını söylemiş olsa da kardeşi Nilay’ın kaçırılmasıyla o sözünden vazgeçecektir. Karadayı 57. Bölüm bu akşam atv’de.

KARADAYI 57. BÖLÜM FRAGMANI İZLE - 3 Şubat 2014

 

    Yorumlar

Arşiv