Müge Anlı bugünkü bölümü canlı izle - Bir cinayet daha çözüldü!

Müge Anlı canlı izle. Sabahların en çok izlenen programı olan Müge Anlı ile Tatlısert, izleyenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Müge Anlı ve ekibi katilleri, kayıpları ve cinayetleri çözmek için uzun ve titiz araştırmalar gerçekleştiriyor. Müge Anlı bu sabah 5 mart 2014 tarihli programına başladı.

05 Mart 2014 Çarşamba 10:35
Müge Anlı bugünkü bölümü canlı izle - Bir cinayet daha çözüldü!

 Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün, Fatma Uzun ve Muammer Kaygısız'ın izi sürülüyor. 32 yaşındaki Muammer Kaygısız, 15 yaşındaki Fatma Uzun'u kaçırarak kayıplara karıştı. Müge Anlı ve ekibi Muammer Kaygısız'ın berberi ile dahi konuşarak titiz bir araştıra yaptı ve iz sürmeye devam ediyor. 

MÜGE ANLI İZLE -05 Mart 2014 atv canlı yayını 

Burhanettin Geçen'e ne oldu?
İzmir'li yaşlı bir adam olan Burhanettin Geçen bir anda kayıplara karıştı. Emekli maaşını da 3 aydır çekmediği tespit edilen Geçen için ailesi ve izleyiciler öldürğünden şüpheleniyor. Burhanettin Geçen için Müge Anlı ve ekibi derin bir araştırma yapıyor. Burhanettin Geçen'i son iki aydır gören ya da duyan kimse olmamış. 


İzleyici yorumları: 
-Aslinda burhanettin beyde kabahat bir huzur evine gidebilirdi madem ki kimse bakmiyordu ona, hemde parasi ile rezil olmazdi! Boeylece adi cikti capkin dede diye!

-Akraba olsa bakmaz azize simdi dedesiz kaldi paran varmi derdin var dedeye yazik olmus hem evlerinden hemde parasindan pulundan olmus deger miydi ...

-Supheliler Azize ve kocasi bence kim kime bakiyor hayrina 7 gun 24 saat , hadi hayrina arada bir tas corba yapar gonderirsin KOCANLA !!! ama taaa adamin donlarinida diker mi belese zanetmiyorum.

-Akraba olsa bakmaz azize simdi dedesiz kaldi paran varmi derdin var dedeye yazik olmus hem evlerinden hemde parasindan pulundan olmus deger miydi ...

Sabah kuşağının vazgeçilmez programı olan ve kendi ismiyle marka oluşturan müge Anlı ile ekibi, katilleri bulmaya ve kayıpları ortaya çıkartmaya devam ediyor. Her sabah saat 10.00'da başlayan ve katillerin izini süren Müge Anlı ve ekibi bugün, kayıp fatma Uzun ve Ali Rıza Arduç'un izini sürüyor. 

Fatma Uzun bulundu mu?
Yaklaşık 2 aydır kayıp olan 12 yaşındaki kızı, 33 yaşında bir adam kaçırdı ve o günden beri küçük kızdan haber alınamadı. Henüz 12 yaşında olan kıza aşık olup kaçıran adam, herkes tarafından ayıplanıyor. Peki Fatma Arduç nerede? Muammer Kaygısız isimli sapık tarafından kaçırılanQ kızın ailesi perişan halde. Muammer kaygısız Fatma Uzun'u öldürmüş olabilir mi? Müge Anlı ve ekibi günlerdir aramadık yer girmedik delik bırakmadı. Muammer'in arkadaşlarından görüşler alan Müge Anlı'nın ekibi, gerçeğe bugün daha da yaklaştı. 

Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı cinayet dosyalarını, cinayete kurban giden kişilerin, tüm yaşamını saniye saniye açığa çıkartarak cinayetleri çözüme ulaştırmaya ve kayıpları bulmaya kaldığı yerden devam ediyor.
 
Ferhat Cengiz ölü olarak bulundu!
 
31 yaşındaki Ferhat Cengiz 25 Ağustos 2013 tarihinde İzmir Urla da kayboldu. Ferhat Cengiz kaybolmadan önce; kendisine gelen telefon üzerine eşi Bahar Cengiz ile tartışıp evden çıktı. Ailesi oğullarının kaybı ile ilgili o gece görüştüğü arkadaşı ve Ferhat Cengiz'in gönül ilişkisi yaşadığı kadından şüpheleniyorlardı. 


Yönetmen yayına ara verdi!
Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan ve 21 Aralık'tan beri kayıp olan Ali Rıza Arduç'un ablası Fatma Arduç Müge Anlı'nın programında canlı yayında cinnet getirdi. Kendini yere atan acılı kadın, yetkililere seslenerek 'Kardeşimi bulun!' sözleriyle gözyaşı döktü.
Acılı kadın çığlıklarını arttırınca yayın ekibi acil reklam arasında girdi.Gürkan Kaya'nın öldüğünden şüpheleniliyor!
Müge Anlı'da evlendikten 5 gün sonra kayıplara karışan ve kendisinden bir daha haber alınamayan Gürkan Kaya'Nın izi her geçen gün daha da belirsizleşiyor. Müge Anlı ve ekibi tüm ipuçlarını ince eleyip sık dokurken dedektif edasıyla olayı çözerek Gürkan Kaya'ya ulaşmaya çalışıyor ancak Kaya'nın kayıp olmasının üzerinden geçen 120 gündür  hala bir haber alınamadı. Müge Anlı ve ekibi, Kaya'nın ölldürüldüğünü düşünmeye başladı. 
 

    Yorumlar

Arşiv