Muhteşem yüzyıl 123. bölüm full tek parça HD izle

KENAN’DAN 60 DAKİKA ŞARTI Kenan İmirzalıoğlu, dizi sürelerinin uzunluğundan ve setlerdeki ağır çalışma koşullarından dolayı Karadayı’dan sonra 60 dakikayı geçen dizilerde oynamayacak. BEREN SAAT 1 YIL EKRANDA YOK Gelen projelerin hepsini reddeden Türkiye’nin en gözde kadın oyuncusu Beren Saat , İntikam’ın finalinin ardından bir yıl yüzünü dinlendirecek…

08 Şubat 2014 Cumartesi 10:51
Muhteşem yüzyıl 123. bölüm full tek parça HD izle

 HALİT ERGENÇ BİR Muhteşem Yüzyıl dizisindeki performansıyla ününe ün katan ve kaşesi en yüksek erkek oyuncular arasına giren Halit Ergenç, dizinin finalinin ardından mesleğine 2 yıl ara vererek kendini nadasa bırakacak… YAPIMCILAR ALTERNATİF OYUNCULAR PEŞİNDE Son dönemde Türk dizilerinin en çok tercih edilen ana karakterlerinin ekrana ara verme kararı almasının ardından, yapımcılar alternatif başrol arayışına girdi… Bakalım önümüzdeki yıl ekrana ara vermeye hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu, Halit Ergenç ve Beren Saat’in yeri doldurulabilecek mi?

. Halit Ergenç'in canlandırdığı 'Kanuni' son 3 bölümdür ateşli, ağrılı bir hastalıkla mücadele ediyor. Saray hekimleri ateşi düşürmek için padişahı buz dolu küvete sokuyor.
Muhteşem Yüzyıl 122. bölüm fragmanı izle - 5 Şubat 2014


Muhteşem Yüzyıl 120. bölüm Full tekparça izleMuhteşem Yüzyıl 8 Ocak 2013 Çarşamba günü yine heyecanlı bir bölümle ekranlara gelecek. Muhteşem Yüzyıl 118. bölümde Baba-oğul arasındaki diyaloglar ve Cihangir'in sefer heyecanını konu alacak. Mihrimah Sultan intikam yemini edecek, Fatma'yı Rüstem kurtaracak.

Muhteşem Yüzyıl 119. bölüm fragmanı izle


118. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.. FULL BÖLÜM BURADA
Muhteşem Yüzyıl 118. Bölümde Süleyman hastalığını gizlemeye çalışır. Hasta haliyle sefere çıkan Süleyman için bir risk daha vardır. Bunun yanı sıra kendisine kötülük yaptığını sanan Fatma’ya misilleme yapmak isteyen Mihrimah’ın gözü kararmıştır.

Muhteşem Yüzyıl 118. Bölümde fuhuş yapmak suçuyla yargılanan Fatma’yı Rüstem Paşa kurtaracaktır. Ancak Rüstem, Fatma’ya iyilik olsun diye onu kurtarmayacaktır. Fatma ile ilgili başka planları var.

Muhteşem Yüzyıl 118. Bölümde Süleyman sefere çıkacaktır; ancak ona karşı bir suikast planı hazırlanmıştır. Bu hain tuzağı öğrenir öğrenmez Atmaca bu havadisi duyurmaya gidecektir.

Muhteşem Yüzyıl 118. Bölümde Şehzade Mustafa ile Babası Kanuni Sultan Süleyman karşı karşıya gelecektir. Baba-Oğul arasındaki iplerin kopacağı sahne çok heyecanlı olacak.

**Muhteşem Yüzyıl 119. bölüm fragmanı hazırlanıyor** 

Cihangir de sefere katılacak!
Abisi Selim tarafından rencide edilen Cihangir, babasına “Hünkarım! Çok büyük bir ihtimal ben tahta geçemeyeceğim, ölmeden sefer görmek istiyorum, kendimi bir padişah gibi hissetmek istiyorum, beni de sefere götürün” der. Süleyman ise oğlunu anlar ve onu da yanında sefere götürür.

Muhteşem Yüzyıl 118. bölüm fragmanı izle

Muhteşem Yüzyıl 118. Bölüm Canlı İzle - 8 Ocak 2014 Çarşamba  (Yayın saatinde devreye girecektir)

Muhteşem Yüzyıl 117. bölüm fragmanı-1 izle


Muhteşem Yüzyıl 117. Bölüm Fragmanı -2 izle

    Yorumlar

Arşiv