Muhteşem yüzyıl 130. bölüm full tek parça HD izle

Muhteem Yüzyıl 127. bölüm fragmanı izle. Halit Ergenç, kuzeni Aziz Akgül’le birlikte kurup 1 milyon dolar yatırdığı Twitter ve Facebook benzeri Pondr adlı internet uygulamasını büyük bir lansmanla tıpkı Apple’ın kurucusu Steve Jobs gibi sahneye çıkıp bizzat tanıtacak.

22 Mart 2014 Cumartesi 15:31
Muhteşem yüzyıl 130. bölüm full tek parça HD izle
Star Tv ekranlarında yayınlananreyting rekortmeni  Muhteşem Yüzyıl dizisinin Sultan Süleyman Han'ı canlandıran Ünlü oyuncu, Twitter ve Facebook’un değişik bir versiyonu olan uygulamanın tanıtımını tıpkı Apple’ın kurucusu Steve Jobs gibi sahneye çıkıp bizzat yapacak.
 
Halit Ergenç, 1 milyon dolara yakın yatırım yaptığı söylenen uygulamanın nasıl işlediğini gazetecilerin önünde sahnede anlatacak.
 
Ergenç’in büyük ilgi göreceğine inandığı Pondr’da kullanıcılar birbirine benzer iki ürünün fotoğrafını uygulamaya yüklüyor ve takipçilerine, “O mu, yoksa bu mu?” diye soruyo
Ekranların fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl, 127. Bölümüyle bu akşam yeniden hayranlarına büyük heyecan yaşatmaya geliyor. Osmanlı’nın Kanuni dönemini anlatan dizisinin bu haftaki bölümünde Süleyman, halefini açıklayacak. 
 
Muhteşem Yüzyıl 127. Bölümde saraydaki herkes bir ideoloji içinde bulunması gerekecek. Ya Kanuni’nin seçtiği halefin yanında olacaklar ya da seçilmeyen şehzadenin tarafında. 

Muhteşem Yüzyıl 127. bölüm fragmanı izle - 12 Mart 2014
Hem sarayda hem halkta cepheleşme ve ayrım yaşanacak. Payitahttaki hüküm mücadelesinde son nokta koyulacak. 
 
Muhteşem Yüzyıl 127. Bölümü 12 Mart 2014 tarihli bölümüyle bu akşam Show TV ekranlarında olacak. 
 
Muhteşem Yüzyıl 127. Bölümde, artık Kanuni yaşlandığını ve ölümünün çok da uzak olmadığının farkına varmıştır. Ancak sarayda halefinin kim olacağına dair söylentiler ve dedikodular kol gezmektedir. Kanuni henüz halefi kim olacağını açıklamamıştır. Osmanlı’nın Kanuni’den sonraki Padişah’ı ya Selim ya da Beyazıt olacaktır. Gerek sarayda gerekse yeniçeri ocağında Selimciler ve Beyazıtçılar şeklinde ayrım başlayacaktır. 
Muhteşem Yüzyıl 127. Bölümde Kanuni Sultan Süleyman, Halefi olarak Sarı Selim olarak bilinen II. Selim’i tahta gösterecektir. 
 
Muhteşem Yüzyıl 127. Bölümünde Kanuni, halef olarak Şehzade Selim’i  gösterecektir. Bunun üzerine Beyazıt öldürülmenin eşğine gelecektir. Muhteşem Yüzyıl fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz. 


Şehzade Beyazıt öldürülecek mi?
Muhteşem Yüzyıl 127. bölümde 
halef gösterilmeyen Şehzade Beyazıt, devlet tehditi olarak görülüp öldürülecek mi hep birlikte göreceğiz. 
 

    Yorumlar

Arşiv